החברות של כוכבת האינסטגרם, חן שמיל, מחמיאות לה: “את זוהרת יותר מתמיד” וחן, שעברה במרפאות מוסקונה טיפול הדגשה ועיצוב תווי פנים ושפתיים ללא ניתוח, מחייכת באושר

The New Selfie - דה ניו סלפי: הסדרה החדשה שמאפשרת להציץ לעולם הניתוחים הפלסטיים וההליכים הקוסמטיים. קבלו את כוכבת הפרק החדש: חן שמיל

דה ניו סלפי The New Selfie –היא תוכנית חדשה, ייחודית ומקורית בהנחיית סנדרה ריגלר ולירן כוהנר המאפשרת הצצה מקרוב לעולם ההליכים הקוסמטיים והניתוחים הפלסטיים.מרפאות מוסקונה נבחרו לבצע את הניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים ההופכים חלום למציאות ומשנים את חייהם של אנשים מקצה לקצה והופכים אותם לבעלי בטחון עצמי ומאושרים. לתוכנית נבחרו מעטים אשר עברו ניתוחים כושלים או רצו לשפר את מראם אך לא היה באפשרותם.

בפרק זה נכיר את חן שמיל, בת 25, סטודנטית להנדסה וכוכבת אינסטגרם עם כ- 62,000 עוקבים, מובילת דעת קהל. חן מרגישה לא בנוח עם השפתיים שלה למשל, לעולם לא מרחה אודם בצבע אדום או צבע בולט אחר, רק גלוס שקוף, כי בעיניה השפתיים שלה דקות מדי. היא מאמינה שהבלטת עצמות לחיים והעלמת קמטים בצדי האף תגרום לה להיראות יותר יפה ולהרגיש בטוחה יותר בעצמה. לאנשים בימינו הרבה יותר קשה לקבל כל שינוי חיצוני הקשור בגיל. יותר ויותר אנשים צעירים פונים לטיפול, כבר עם הופעת סימני הגיל הראשונים. ניתן לייחס זאת גם להשפעת הרשתות החברתיות ותמונות ה”סלפי” על הדימוי העצמי.

להיראות בתמונות יפה וצעירה עם עצמות לחיים גבוהות ושפתיים בשרניות גורף יותר “לייקים” בדור של היום. זאת בשילוב הזמינות של טיפולי ההזרקות, סוגי הטיפולים והתקדמות הטכנולוגיה בתחום מביא לעלייה משמעותית של צעירים הפונים לטיפולי הזרקות.

חן: “הזרקות זה לא ניתוח זה תהליך רפואי כמו בדיקת דם, את נכנסת ויוצאת ללא שום תהליך החלמה ארוך ומייגע וללא תופעות לוואי ממושכות. אני חושבת שתחזוקה מגיל צעיר תמנע ניתוחים מסובכים בעתיד, לצורך העניין, מתיחת פנים, ההחלמה כואבת וארוכה מאוד וניתן למנוע את זה ע״י תחזוקה נכונה”.

דוקטור מיכאל משה: חן עברה מספר מרכיבים שעשינו ומספר אזורים שהתייחסנו אליהם, הזרקת בוטוקס במצח, סביב העיניים ובאזור קמטי ההבעה בין העיניים, הזרקה בשפתיים בהתייחסות לשבעת האלמנטים ועוד, וזה מה שהקנה לה את המראה שאנו רואים.

שפתיים וקמטים צידי האף. מרפאות מוסקונהשפתיים וקמטים צידי האף. מרפאות מוסקונה
עיצוב עצמות לחיים. מרפאות מוסקונהעיצוב עצמות לחיים. מרפאות מוסקונה
יישור והרמת גבות. מרפאות מוסקונהיישור והרמת גבות. מרפאות מוסקונה
בוטוקס במצח בין הגבות. מרפאות מוסקונהבוטוקס במצח בין הגבות. מרפאות מוסקונה
מקבלת מחמאות מהחברות. חן שמיל. מרפאות מוסקונהמקבלת מחמאות מהחברות. חן שמיל. מרפאות מוסקונה

חן עברה טיפולי הזרקות ע”י ד”ר מיכאל משה, מומחה לכירורגיה פלסטית. היא עברה עיצוב שפתיים בשיטת 7 אלמנטיםבוטוקס הדור החדשעיצוב עצמות לחיים, יישור והרמת גבות ומילוי קמטים צדי האף (נזולביאל). במרפאות מוסקונה יש דגש על תוצאה טבעית ופרופורציונלית. חן מספרת כי גם כשנפגשה עם חברות הן אמרו לה “משהו התייפה בך אבל אנחנו לא יודעות מה בדיוק, את נראית זוהרת יותר”

אורי מוסקונה, מנכ”ל מרפאות מוסקונה: בשנים האחרונות אנחנו רואים ביקוש עולה לעיבוי שפתיים, אנחנו פיתחנו שיטה שפירקנו אותה לשבעה האלמנטים שמאפשרים לנו להקנות שפתיים בשרניות וחושניות וטבעיות ככל שניתן.

דוקטור רוני מוסקונה: אין גיל קבוע להליכים קוסמטיים. כל אחת והראש שלה לפי מה שמפריע לה. כל הליך והגיל שלו. את תוצאות ההזרקות ניתן לראות מיד פרט להזרקות של בוטוקס ששם הפעילות על השריר לוקחת ארבעה ימים.

פאנל הסדרה דה ניו סלפי. אלבום פרטיפאנל הסדרה דה ניו סלפי. אלבום פרטי

דה ניו סלפי– The New Selfie הינה תכנית חדשה ומרתקת בת 10 פרקים המתעדת סיפורים אישיים לאחר ניתוחים כושלים. לאחר שאבדה תקוותם של המשתתפים, מרפאות מוסקונה הגשימו את חלומם בניתוחים מורכבים שהצליחו להחזיר להם את האישיות והביטחון. בתכנית The New Selfie בהגשת סנדרה ריגלר ולירן כוהנר, אנו מתוודעים בכל פרק לסיפור אישי מרגש שבו המשתתפים עוברים טיפולים כגון: ניתוחים פלסטיים, הזרקות מתקדמות לצעירות ופיסול פנים ללא ניתוח למבוגרות בשיטות המתקדמות והאיכותיות ביותר. התוכנית בשיתוף מרפאות מוסקונה- מהמובילים בתחום הרפואה האסתטית והניתוחים הפלסטיים, כל הניתוחים וההזרקות בוצעו ע”י מנתחים פלסטיים מומחים. אתם מוזמנים לצפות בסיפורים האישיים הנוגעים ללב וכמובן בשינוי הדרמטי שעבר כל משתתף בעקבות התכנית.

לפרק של חן

מרפאות מוסקונה

למוקד קביעת תורים: 03-7442828 

www.moscona.co.il

 

דה ניו סלפי. סדרת רשת חדשה. מרפאות מוסקונהדה ניו סלפי. סדרת רשת חדשה. מרפאות מוסקונה

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close