חדשותUncategorized

פעולות החייאה בדייר שנלכד במעלית שהוצפה ברחוב נדב בת”א. במקום עוד לכודים. חילוצים דרמטיים של אזרחים ברחבי חולון ות”א שנקלעו להצפות

דרמה בבניין מגורים בשכונת התקווה בתל אביב, עם דיירים שנלכדו במעלית שהוצפה, עם דייר שעובר פעולות החייאה אחרי שחולץ. ועוד פעולות חילוץ בכל רחבי המרכז של נהגים שרכבם שקע ונלכדו ודיירים שביתם הוצף בחולון

בכל רחבי אזור המרכז והשפלה פועלים בשעות האחרונות כוחות לוחמי אש גדולים לחילוץ נהגים ותושבים מהצפות אליהם נקלעו עם רכבם או כשבתיהם הוצפו. לוחמי האש פועלים לחילוץ לכודים. אולם בחצי השעה האחרונה מתרחשת דרמה בבניין מגורים ברחוב נדב בשכונת התקווה בתל אביב, עם דיירים שנלכדו במעלית הבניין, כשאחד מהם חולץ והועבר לידי צוות מד”א שמבצעים בדייר בן ה-35 פעולות החייאה.

בעקבות דיווח על לכודים בתא מעלית בבניין ברחוב נדב 3 בשכונת התקווה תל אביב הוקפצו מתחנת תל אביב 7 צוותים של לוחמי אש מתוכם 3 צוותים של יחידת להבה.

מיד עם הגיעם לשטח גילו הכוחות כי המעלית לכודה ומוצפת קומה מתחת לקרקע( 1- ). הצוותים בפיקודו של מפקד תחנת תל אביב איתרו לכודים במעלית וכדי לחלצם ביצעו פעולות לניסור גג המעלית.
בו זמנית פעלו זוג צוללנים מיחידת להבה במתאר צלילה לפתיחת דלת המעלית שנפתחה באמצעות מפתח מעליות.
מן המקום הוצאה גופה אחת והיא נמסרה להמשך טיפול כוחות הרפואה שבמקום.

יש חשש להימצאות לכוד נוסף וכעת נערכות במקום סריקות נוספות.

מפקד מחוז דן טפסר רונן מכטייב בדרכו למקום האירוע.

כאמור צוותי מד”א ולוחמי האש עסוקים בשעות אלו בחילוץ נהגים ותושבים שנקלעו להצפות ובהעברתם לבתי החוליםב

שעה 13:18 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב דן על אישה שחולצה ע”י לוחמי האש מדירה שהוצפה ברחוב בת שבע כצנלסון בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח איכילוב אישה בת 28 במצב קל בהיפותרמיה קלה.

בשעה 12:46 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב איילון 2 רכבים ששקעו בהצפה בצומת חולון. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי”ח איכילוב אישה כבת 60 במצב קל עם סימני פגיעת קור לאחר שחולצה מהרכב ע”י לוחמי האש. אישה וצעיר שחולצו מהרכב השני נבדקו במקום ולא נזקקו לפינוי לבית החולים. נדב

חובשת בכירה במד”א טל אללוף-מרמלשטיין סיפרה: “כשחלפתי עם האמבולנס סמוך לצומת חולון אזרחים סימנו לי לעצור והובילו אותי למקום שממנו ראיתי 2 רכבים עם נוסעים שלכודים בהצפה. לוחמי האש שהגיעו למקום חילצו את נוסעי הרכב והעבירו אותם אלינו לבדיקות רפואיות, הם היו רטובים וסבלו מסימני פגיעת קור קלה. 2 מנוסעי אחד הרכבים, אישה וצעיר לא נזקקו לפינוי לבית החולים ואישה כבת 60 שהייתה ברכב השני פונתה במצב קל להמשך טיפול בבית החולים.”
בשעה 12:07 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב דן על אישה שחולצה מרכב ששקע בהצפה ברחוב ישראל גורי בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח איכילוב אישה כבת 55 במצב קל עם סימני פגיעת קור.

Tags
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close