ממריאים! המשלחת של סטודנטופ ו- Spark Pro לבאקו אזרבייג’ן יוצאת לדרך, 20-24 בינואר 2020

רוצים שינוי", תכנית הדגל הממלכתית וייחודית של סטודנטופ- החברה הכלכלית של אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של האוניברסיטה הפתוחה וארגון Spark-Pro המתמחה ביוזמה, בנייה, פיתוח והפעלה של פרויקטים חברתיים וחינוכיים לוקחת אתכם למסע מרתק בבאקו

זה כבר כמעט וקורה! ב 20-24 בינואר 2020 “רוצים שינוי”- תכנית הדגל הממלכתית וייחודית של סטודנטופ- החברה הכלכלית של אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של האוניברסיטה הפתוחה וארגון Spark-Pro המתמחה ביזמה, בנייה, פיתוח והפעלה של פרויקטים חברתיים וחינוכיים לוקחת אתכם למסע מרתק בבאקו. מה יהיה שם? מלונות ברמה גבוהה, כלכלה חצי פנסיון, הסעות לכל מקום ומכל מקום, מלווה דובר עברית מישראל, הדרכה מקצועית במסגרת הביקורים והסיורים, כניסה לכל האתרים – כולל אלו שבתשלום ושי לכל משתתף.

באקו, התאומה של חיפה רק עם שני מיליון תושבים יותר, מזמינה אליה לעוף על המלונות שלה, לבלות בה, להיות חלק מנבחרת סטודנטיאלית שבאה להתפתח ולגדול. חמשת ימי השהייה שם, באירוח מלא ומפנק, יהיו מרחיבים, מהנים, חושפים, מלמדים ובעיקר מפנקים.

“רוצים שינוי” היא תכנית דגל ממלכתית וייחודית של סטודנטופ וארגון Spark-Pro המתמחה ביזמה, בנייה, פיתוח והפעלה של פרויקטים חברתיים וחינוכיים ובשיתוף פעולה עם ארגונים, ממשלתיים ולא-ממשלתיים מעבר לים. התכנית נותנת ביטוי רחב להטרוגניות בחברה הישראלית בכלל ובאוניברסיטה הפתוחה בפרט, תוך קידום ערכים חברתיים חשובים כמו סובלנות, שוויון, קבלת האחר והשונה, תרבות דיון במקביל לשיפור מיומנויות אישיות ופוטנציאל, טיפוח והכשרת קבוצות מנהיגות וליווי אישי ותומך למשתתפות והמשתתפים בפרויקט. אז “רוצים שינוי” ויאללה לארוז…

 

לפרטים נוספים, עלויות והרשמה:  : http://bit.ly/38DCZLP

לילך חייבי מנחם. מנכלית סטודנטופ. אלבום פרטילילך חייבי מנחם. מנכלית סטודנטופ. אלבום פרטי

לילך חייבי מנחם | מנכל”ית סטודנטופ: “בהמשך לרוח הנהלת האגודה וחברי המועצה בקדנציה החמישית של האגודה, עלה שוב ושוב הרצון להפיק פרויקטים בעלי ערך, תוכן ומשמעות שיפנו אל כלל הסטודנטיות והסטודנטים.  הגן הייחודי של האוניברסיטה הפתוחה מחייב את האגודה להקדיש מחשבה לפתיחת ערוצים חדשים לסטודנטיות וסטודנטים הלומדים באו”פ ושהינם חברי אגודה באופן שוטף אשר רוצים לתרום לחברה וליהנות מפעילויות תרבות ומחברה של סטודנטים עם בני גילם. זיהינו מייד את הצורך  במן מערך כזה שבעצם משלב הכל: גם לימודים והעשרה, גם ערכים ותרבות, גם גיבוש והערכה הדדית של הסטודנטים, שכולנו מבינים כמה זה נדרש במוסד כמו האו”פ והכל ארוז בחוויה אחת מדהימה בצורת משלחת בחוץ לארץ שזו חוויה בפני עצמה. כשראינו איך הקבוצה נשארה מגובשת והקשר רק התהדק לאחר חזרתנו ארצה, הבנו: “רוצים שינוי”

בועז ירדני | מנכ”ל ארגון ספארק פרו: “ספארק פרו הינו ארגון העוסק בפיתוח וייזום של פרויקטים חברתיים מקצועיים ואקדמיים מזה כעשר שנים, המטרה המרכזית והחזון של הארגון הוא לחולל שינוי בשדה החברתי, לא בכדי בחרנו את אוכלוסיית הסטודנטים בישראל כקהל יעד מרכזי שלנו בעבודה בישראל ובחו”ל. אנו רואים עין בעין את המטרות והיעדים של פרויקט “רוצים שינוי” של אגודת הסטודנטיות וסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה. האגודה השכילה בשנה האחרונה לפתח בקרב הסטודנטים את המודעות והיכולת לייצר שינו במגוון רחב של תחומי החיים תוך ראיה גלובלית בינלאומית רחבה עם קולגות ואנשי מקצוע ממדינות שונות, יחד נמשיך לעשות ולקדם יישר כוח ובהצלחה”

טסים לבאקו. סטודנטופ. אלבום פרטיטסים לבאקו. סטודנטופ. אלבום פרטי

לו”ז הטיול:

יום ב’ 20/01/20

 • נחיתה בבאקו
 • צ’ק אין במלון וזמן חופשי להתארגנות
 • סיור לילי בעיר העתיקה וארוחת ערב חגיגית לפתיחת המשלחת


יום ג’ 21/01/20

 • ארוחת בוקר
  מפגש עם שגריר ישראל באזרבייג’ן מר ג’ורג דיק. שיחה אודות הקשרים הדיפלומטיים ושיתופי פעולה בין שתי המדינות
  מפגש עם הסטודנטים ב ADA – האוניברסיטה המובילה בתחום הדיפלומטיה באזרבייג’ן
  אשר נתמכת בנשיא המדינה
  ארוחת צהרים
  ביקור וסיור ב Center Cultural Alyev Heydar – אחד האתרים המשמעותיים של העיר
  סיור בבית כנסת ומפגש עם הנציג של הקהילה היהודית
  ארוחת ערב עצמאית

 

יום ד’ 22/01/20

 • ארוחת בוקר
  טיול בטיילת של באקו, כיכר המזרקות, Towers Flame ,ביקור בשוק
  ארוחת צהרים
  ביקור במוזיאון הלאומי של השטיחים
  זמן חופשי וארוחת ערב עצמאית


יום ה’ 23/01/20

 • ארוחת בוקר
  יום טיול מחוץ לבאקו
  סיור ב Volcanoes Mud, Absheron, Gobustan ,כולל ארוחת צהרים
  חזרה לבאקו וארוחת ערב עצמאית


יום ו’ 24/01/20

 • ארוחת בוקר, זמן להתארגנות, צ’ק אווט והסעה לשדה התעופה.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close