צפו: בליץ ופשיטות של המשטרה הלילה על בתי חשודים בר”ג ובני ברק: נהגו לפרוץ לבתים ולסחור בסמים מסוכנים. בבתים התגלה “אוצר” עבור השוטרים

הותר לפרסום: בתום חקירה סמויה של משטרת ישראל- נעצרו הבוקר 17 סוחרי סמים ועברייני רכוש תוך פשיטה של עשרות שוטרים על בתי החשודים ברחבי רמת גן, בני ברק, תל אביב. בבתים נמצאו מאות אלפי שקלים, סמים מסוכנים ונשק לא חוקי

במהלך השנה האחרונה, הפעילה המשטרה סוכן סמוי, שפעל בקרב עבריינים במספר ערים ברחבי הארץ והביא למעצרם של 17 עבריינים, ביניהם עברייני רכוש, שפרצו לבתי יוקרה וכן סוחרי סמים, שביצעו עשרות עסקאות סמים עם הסוכן הסמוי בערים בני ברק, רמת גן, יפו, יבנה ואשדוד.

במהלך תקופת הפעלתו, הצליח הסוכן לזכות באמונם של העבריינים ומכרו לו, בהזדמנויות שונות, סמים מסוכנים מסוג קוקאין, mdma ואקסטזי בכמויות מסחריות בשווי שוק של מאות אלפי שקלים. במהלך ההפעלה התחבר הסוכן גם לעבריינים מוכרים מתחום ההתפרצויות לבתים והצליח לאסוף נגדם ראיות מפלילות.

הבוקר, בתום שלב איסוף הראיות ועם המעבר לשלב החקירה הגלויה, פשטו כוחות משטרה רבים על בתיהם של החשודים ברמת גן, בני ברק, פתח תקווה, יבנה, אשדוד, כפר קאסם, ת”א ועצרו 17 חשודים ובחיפושים שביצעו , איתרו השוטרים סמים מסוגים שונים, חלקים לשיפור נשקים, תחמושת ומאות אלפי שקלים. כמו כן, נתפסו 3 רכבים ואופנוע שבכוונת המשטרה לעתור לחילוטם כחלק מההליך המשפטי נגד החשודים.

 

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close