בריאות

הקורונה: הישראלים השוהים בספינת “נסיכת היהלום” מול חופי יפן, יועברו לבידוד מיוחד בבית החולים “תל השומר”

משרד הבריאות הוציא הוראה להערכות להבאתם של הישראלים הנמצאים מזה ימים ארוכים על ספינת “נסיכת היהלום” מול חופי יפן בתנאי בידוד הגנתי, זאת לאחר שבספינה התגלו כמה נוסעים שנדבקו בנגיף הקורונה.
שר הבריאות, יעקב ליצמן, ומנכ”ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, הנחו את המרכז הרפואי “שיבא” ברמת גן על מנת שייערך לקליטת הישראלים עם הגעתם ארצה.
המרכז הרפואי שיבא ערוך לקליטת הישראלים ביחידה נפרדת שתאויש על ידי צוות ייעודי ונפרד שהוקצה לצורך משימה זו בלבד. במהלך שהיית המטופלים ביחידה הייעודית, ימשיך המרכז הרפואי שיבא בפעילותו השוטפת, וזאת תוך הפרדה מלאה – פיזית ותשתיתית – ממתחם הבידוד.
שר הבריאות יעקב ליצמן אמר: ״אנחנו עובדים בתיאום עם שלטונות יפן, משרד החוץ וכל גופי החירום במדינה על מנת להשיב ארצה את הנוסעים על הספינה בשלום, נעשה זאת תוך הקפדה יתרה על בריאות אזרחי מדינת ישראל והפקדה על בריאות הנוסעים. הנחיתי את בית החולים להיערך למהלך הלוגיסטי המורכב.״

פרופ’ אלחנן בר-און, מנהל המרכז לרפואה במצבי חירום בשיבא: “המומחיות שלנו היא בהובלה ובטיפול במשימות חירום לאומיות, וכך נעשה גם במקרה זה – במקצועיות ובאחריות”.

 

Tags
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close