חדשותUncategorized

צפו: מבצע פשיטה גדול וסגירתן של על תחנות דלק פירטיות הפועלות בתוך שכונות מגורים ביהוד ומסכנות חיים

אתמול (ד’) התקיים ביהוד מבצע בהובלת משטרת ישראל בשילוב זרועות עם גורמי אכיפה נוספים ובכללם פרקליטות מחוז תל אביב אזרחי, רשות מקרקעי ישראל, מנהל הדלק, משרד האנרגיה, משרד הבריאות, כבאות והצלה, מס הכנסה, חברת חשמל, המשרד לאיכות הסביבה, המשטרה הירוקה, ביטוח לאומי, יחידת ההונאה בכשרות וחולית אכיפת תשתיות מחלקת שיטור מיוחד.

המבצע נערך נגד תחנות דלק פירטיות ומסעדה שהופעלו על פי החשד, ללא היתרים וללא רישיון עסק ובפלישה לאדמות ציבור – בתוך שכונות מגורים.

במהלך המבצע פירקו הכוחות את תחנות הדלק. מיכלי הדלק מהם נשאבו 16,000 ליטרים של דלק ומשאבות הדלק שהוצבו במתחם נתפסו וכן משאית להובלת דלק ומספר רכבים.

ארבעה חשודים עוכבו לחקירה לתחנת המשטרה. בהמשך ובהתאם לחומרי החקירה שייאספו, תבחן הגשת כתבי אישום נגד המעורבים. כמו כן, תבחן הגשת בקשות לצווי סגירה שיפוטיים למקומות אלה.

כמו כן הוטלו על בעלי המקומות קנסות על ידי המשטרה הירוקה בגובה של אלפי שקלים, הושמד מזון על ידי משרד הבריאות ונמצאו ליקויי תברואה במקום. בנוסף, יחידת ההונאה בכשרות איתרה חשד להונאה והוסרה תעודת הכשרות במקום, רשות מקרקעי ישראל תפסה חזקה על שטח שנתפס באופן לא חוקי ורשות המסים איתרה ליקויים מהותיים ואי רישום תקבולים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות