אליפות חוגים בהתעמלות אמנותית התארחה באור יהודה

היכל הספורט העירוני באור יהודה אכלס בשבוע שעבר כ-300 מתעמלות מחמש אגודות שונות בארץ למופע שכלל כישרונות רבים. בנות אור יהודה הביאו כבוד


בשבוע שעבר נערכה תחרות חוגים ארצית החמישית בהתעמלות אמנותית באור יהודה תחת ניהולה של אלונה קנטור דבורניצ'נקו המנהלת את הענף האמנותית. בתחרות השתתפו כ-300 מתעמלות מחמש אגודות שונות בארץ (אזור, יהוד, פתח תקווה, ראשון לציון ורמת גן).
הבנות מילאו את היכל הספורט בהרבה צבע ואור, הפגינו כישורים על המשטח וביצעו הופעות מרשימות שגרפו מחמאות ומחיאות כפיים רמות מהקהל. בנות אור יהודה זכו בהישגים רבים והביאו הרבה כבוד לעיר ולאגודה. כמו כן, בתחרות לקחו חלק גם בנות מרכז קדימה השייכות לפרויקט אתנה שמטרתו לקדם את הספורט הנשי בעיר.

אולי גם זה יעניין אותך

"אני גאה מאוד במתעמלות האלופות שלנו, בנות החוגים של מועדון הפועל אור יהודה בהתעמלות אמנותית שהפגינו כישורים ויכולות מדהימות תוך חודש עבודה בלבד", ציינה אלונה קנטור דבורניצ'נקו. "זה לא מובן מאליו להרים מופעים ברמה כזו בפרק זמן קצר. אנו נמשיך לעבוד קשה ולטפח דור של אלופות להישגיות והצלחה. אני רוצה להודות לצוות הנפלא של אלונג'ים שעובד במסירות רבה עם הבנות, מריה לוי, איה קוואמרה, מאי לוזון, גיה בר, גיל עידו, יסמין בבייב, מרגנית מורי ויעל לב אור".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך