מהלך מפתיע בבחירות בפתח תקווה: חברי הליכוד בפתח תקווה מצהירים: "לא תומכים ברמי גרינברג"

חברי רשימת הליכוד למועצת העיר וחברים נוספים בסניף הליכוד בפתח תקווה מביעים תמיכה בראש העיר המכהן איציק ברוורמן ודוחים על הסף תמיכה במועמד המתחרה. גיורא לב, איש ליכוד וראש העיר המיתולוגי הביע אף הוא תמיכה בברוורמן. במטה גרינברג מציגים מכתב תמיכה של חיים ביבס מהליכוד. הבעיה: בגלל תמיכת רשימת הליכוד בעיר בברוורמן דווקא, הליכוד לא קיבל את בקשת גרינברג לרוץ כרשימת בת של המפלגה וגם לא יעביר לו כספי תמיכה


הבחירות בפתח תקווה ממשיכות לייצר כותרות ולהיות סוערות ומעניינות ואף מפתיעות. מיני סערה התרחשה בשבוע שעבר בפתח תקווה כאשר נדמה היה שמפלגת הליכוד החליטה על הבעת תמיכה ברמי גרינברג. אולם, עקב חילוקי דעות פנימיים בין אנשי הליכוד בעיר, בוטלה ההחלטה של הוועדה המוניציפלית וכספי התמיכות שהיו מיועדים להגיע לגרינברג יישארו בקופת הליכוד. עדות נוספת למשיכת התמיכה מגרינברג, הם סרטונים שעלו בפייסבוק ובהם השרים אופיר אקוניס ומירי רגב קוראים להצביע לרשימת מח"ל למועצת העיר, אך הפתק הצהוב לא מופיע ואין קריאה לתמיכה במי מהמועמדים לראשות העיר.
לעומת זאת חברי רשימת הליכוד בפתח תקווה הביעו תמיכה פומבית בראש העיר ברוורמן והביעו סלידה מהכוונה של המפלגה לתמוך בגרינברג.: "מי שחושב שאני בליכוד ואשנה את דעתי בעניין ראש העיר טועה ומטעה. גם במחיר שלא יהיה מנדט אחד לליכוד בפתח תקווה".  כך כתב אמנון פרג מועמד מטעם סניף הליכוד בפתח תקווה למועצת העיר.
בפוסט נוסף הוסיף פרג: "ואתה דוד ביטן חבר הכנסת, גם אם נעשה סקר שאין בו אמת בשטח, ראוי שתתייעץ עם חברי מועצת הסניף שמתמודדים, או סגור את הסניף ושלח אותנו הביתה. זה זלזול בכל הקבוצה להנחית מכה לסניף. נעשה הכל לבטל את הגזירה, העיקר שראש העיר המכהן ימשיך בתפקידו, הוא טוב לעיר".
ליאת בידס המתמודדת גם היא ברשימת הליכוד בפתח תקווה הביעה תמיכה בעמדה שהביע חברה לסיעה פרג וכתבה: "אני מתמודדת ברשימת הליכוד ואנחנו לא תומכים באנשים שניסו להזיק לליכוד ולרשימה. איציק ברוורמן ראש עיר מצוין לדעתי ללא כל קשר. תמשיך עם היושרה שלך כי זו הדרך היחידה.
אולי גם זה יעניין אותך

בתוך כך, בלב בסערה, גיורא לב, ראש העיר לשעבר ואיש הליכוד בהווה הביע גם הוא תמיכה גורפת בראש העיר ברוורמן. בנוסף, עצומה של חברי סניף הליכוד הולכת וצוברת תאוצה. תוכן העצומה קורא להשאיר את העיר בידיים הבטוחות ולתמוך בברוורמן לראשות העיר.
הבוקר במטה רמי גרינברג מיהרו להוציא הודעה לפיה הליכוד החליט לתמוך בגרינברג לראשות העיר פתח תקווה והביאו מכתב עליו חתום חיים ביבס, ראש הוועדה המוניציפאלית של הליכוד הקורא לתמוך בגרינברג לראשות העיר.
גורמים בליכוד בפתח תקווה אמרו ל"ניוזים מרכז" כי המכתב של ביבס הוא ריק מתוכן, מאחר וגרינברג לא יכול לרוץ כרשימת בת של הליכוד, ולא יקבל תמיכה כספית מהליכוד, ועוד הוסיף אותו גורם: "ברגע שכל אנשי הליכוד בעיר מתייצבים לצד ברוורמן, וברגע שהליכוד רץ עצמאית לגרינברג אין אף חותמת שלנו".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך