גיורא לב, ראש העיר המיתולוגי לבכירי הליכוד בפ"ת: "צריכים להביע תמיכה פומבית בברוורמן, שהפך את פ"ת לעיר שגאים בה"

למרות שאיציק ברוורמן מזוהה עם העבודה, גיורא לב, ראש עיריית פתח תקווה המיתולוגי ואיש הליכוד, כינס את בכירי הסניף בעיר וקרא להם להביע תמיכה פומבית ונחרצת בברוורמן. "הוא שינה את פני העיר כמעט בכל תחום אפשרי. בחינוך הוא הביא אותנו להישגים, הקים אגם מדהים והביא את פתח תקוה להוביל בהתחדשות עירונית"


ראש העיר המיתולוגי של פתח תקוה, גיורא לב, כינס בכירים מסניף הליכוד, וקרא להם לתמוך באופן גלוי, בראש העיר המכהן, איציק ברוורמן: "הוא עשה בפתח תקוה מהפכה והפך את העיר למקום שגאווה לחיות בו", אמר לב. ברוורמן הודה לו ולבכירי הליכוד על התמיכה בו.
גיורא לב שימש במשך שנים רבות כראש העיר של פתח תקוה והוא נחשב לאחד מהמנהיגים המוערכים ביותר בעיר בזכות אישיותו ופעילותו הציבורית לאורך שנים למען העיר. רק לפני מספר שבועות התפרסמה ידיעה לפיה הוא שוקל להתמודד לראשות העיר, אולם הוא מיהר להזים אותה ויצא בהצהרה חד משמעית כי הוא תומך בראש העיר המכהן, איציק ברוורמן.
השבוע הוא כינס בבית יחד עם ברוורמן בכירים מתנועת הליכוד בפתח תקוה, דמויות מרכזיות שיש להן השפעה גדולה על השכונות השונות בעיר, וקרא להם לתמוך בראש העיר המכהן, איציק ברוורמן, לקדנציה נוסםפת.
"מה שברוורמן עשה בחמש שנים", אמר גיורא לב במפגש בביתו, "הוא לא פחות ממהפך דרמטי. הוא שינה את פני העיר כמעט בכל תחום אפשרי. בחינוך הוא הביא אותנו להישגים שכל עיר אחרת הייתה רוצה להתגאות בהם. הקים אגם מדהים והביא את פתח תקוה להוביל בהתחדשות עירונית והפך אותה למרכז העסקים של גוש דן. חברים, את כל זה והרבה יותר מזה הוא עשה בחמש שנים. הייתי ראש עיר ואני אומר לכם זה לא פשוט", אמר לב.
עוד הוא הוסיף ואמר כי בחמש שנים הצליח ברוורמן להפוך את העיר לעמק הסיליקון של מדינת ישראל, "הוא פעל בחוכמה כאשר הביא לכאן את אינטל ועוד חברות הייטק רבות. פתח תקוה היא עיר מחוזרת, חברות בינלאומיות מבקשות להתמקם כאן ולא בכדי. אין הרבה מנהיגים שיודעים להביט קדימה לעבר העתיד עם חזון ונחישות לבצע למרות כל הקשיים ויש לא מעט קשיים ומכשולים בדרך, האמינו לי הייתי שם".
אולי גם זה יעניין אותך

בכירי הליכוד שנכחו במפגש הרעיפו גם הם שבחים על ברוורמן, ואחד מהם אמר כי ברוורמן נהג בעובדי העירייה מו נשיא שדואג לעמו: "מה שהוא עשה בשביל העובדים אף אחד לא עשה ולא יעשה. הוא איש הגון וישר ומילה אצלו זו מילה ולא הבטחות סרק", אמר אחד מהנוכחים.
ברוורמן הודה לכולם על המילים החמות, ואמר כי בחמש השנים הבאות הוא מתכוון להמשיך לממש את החזון שלו, להפוך את פתח תקוה לעיר הכי אטרקטיבית במדינת שישראל. לדבריו, הוא מתכוון להתמקד בקדנציה הבאה בהתחדשות עירונית ובכוונתו להוביל מדניות שמטרתה להפוך את העיר פתח תקוה לעיר היפה ביותר בישראל, "בזכות המהלכים שעשינו בשנים האחרונות פתח תקוה עומדת להיות העיר הכי עשריה בישראל, דבר שיאפשר לנו לבצע את החזון בתוך תקופה של שנתיים עד שלוש שנים. אני גם מתכוון להוריד את הארנונה, בזכות כל בנייני המשרדים שהקמנו כאן. הארנונה שאנחנו מקבלים ממשרדים וממרכזי הקניות שהקמנו תאפשר לנו לא רק להוריד ארנונה לתושבים אלא לבצע פרויקטים משמעותיים לשיפור איכות ורמת החיים כאן, והאגם הוא רק דוגמא אחת למה שאני מתכנן לעשות בעיר", אמר ברוורמן.
גיורא לב אמר בתום הפגישה כי ברוורמן זוכה לתמיכה רחבה מגורמים משמעותיים בעיר וההצטרפות של בכירים מסניף הליכוד לתמיכה הזו תחזק אותו באופן משמעותי.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך