חיזוק כלכלי: אחרי הצטרפותו של הפעיל החברתי זיו נחמה, היום מצטרף כמס. 3 של דורון אוזן, הכלכלן הבכיר ד"ר אפי משה

ד"ר אפי משה, מחזיק תיק פיתוח עסקי וכלכלי בעיריית ראשון לציון לשעבר, מצטרף לרשימה של דורון אוזן ותופס את המקום השלישי. ד"ר אפי משה: "אני מכיר את דורון למעלה מ- 10 שנים. הוא האיש הנכון בזמן הנכון"


ד"ר אפי משה מצטרף לרשימה של דורון אוזן במקום השלישי. בשנת 2008 נבחר לחבר מועצת ראשון לציון והחזיק מטעמה את תיק הפיתוח הכלכלי והעסקי בעיר. במסגרת הקדנציה שלו כיהן כיו"ר הוועדה לפיתוח כלכלי, יו"ר הוועדה לחריגי מים, חבר בוועדת תכנון ובנייה, חבר בוועדת חינוך, חבר בוועדה לבטיחות בדרכים, דירקטור בחברה הכלכלית  ודירקטור בחברה לביטחון וסדר ציבורי.

הוא בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, תואר שני בכלכלה ודוקטור במנהל עסקים. במהלך שנותיו המקצועיים שימש כמרצה במקצועות הכלכלה, החשבונאות, שוק ההון, מיסוי בינלאומי, נדל"ן ועוד. בעברו היה הפרשן הכלכלי בתוכנית "כלכלי בלילה" עם שרון גל, הכלכלן הראשי של איגוד התקשורת והעיתונות בישראל ומנכ"ל חברת איזי מדיה תקשורת בע"מ.

אולי גם זה יעניין אותך

משה מכיר היטב את אוזן מהקדנציה שעשו יחד במועצת העיר: "מהיכרותי המעמיקה את כל המועמדים לראשות, דורון אוזן הוא היחיד שבאמתחתו כל התכונות הנדרשות והחשובות לניהול העיר. בראש ובראשונה – אדם! איש של אנשים. יודע להטות אוזן קשבת ולהביט לתושבים בגובה העיניים. דורון הוא איש עשייה בלתי נלאה היודע לעבוד בשטח ולהביא שינויים ממשיים לתועלת התושבים ולא להביט במתרחש מגבוה, ממגדל השן. הצבעה עבורו לראשות עיריית ראשון לציון תהווה ניצחון מוחץ לתושבים". הוא מוסיף :"דורון אוזן מייצג את המנהיגות שהעיר שלנו זקוקה לה. שילוב של ניסיון מוניציפלי, לצד יושרה, עשייה מוכחת וסדר עדיפויות ברור. תכנית העבודה של דורון בכל תחומי החיים תעלה את איכות חיי התושבים באופן משמעותי ובמהרה".

אוזן ברך על הצטרפותו של ד"ר משה כמספר 3 ברשימתו ואמר: "אני מברך את משה על הצטרפותו לרשימה. פעילותו הענפה של אפי וניסיונו הרחב בתחום העסקי והכלכלי ייסעו לנו לקדם את תחום התעסוקה בעיר ולהוביל את ראשון לציון למקום בו היא רואיה להיות- עיר איתנה אשר מחזירה לתושבים את ההשקעה שלהם. עיר מלאת משאבים שמגיעים לתושבים בחינוך, תרבות, תשתיות, פתרונות תחבורה מתקדמים, השקעה בגימלאים, באיכות הסביבה ועוד".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך