עזרה משפטית: כך הצליח ועד בית לממן תביעת מיליונים נגד הקבלן

וועדי שני בתים שנבנו במאוחד על חלקה אחת הגישו תביעה נגד חברת הבנייה שבנתה את המתחם המשותף, בגין ליקויי בניה חמורים שהתגלו, כנטען בכתב התביעה, בבתים. התביעה הוגשה על ידי עו"ד גיא יעקב מנהריה, המומחה בתחום המקרקעין וליקויי בנייה, לבית המשפט המחוזי בחיפה, על סכום של למעלה מ- 5.5 מיליון שקלים. בכתב התביעה נטען כי בסמוך לכניסת דיירי הבניין לבניין, אותרו בבניין ליקויי בנייה המצריכים תיקון. משכך, פנתה נציגות הבניין למהנדס לבדיקת ליקויי בנייה בכדי לקבל תמונה מדויקת של מצב הרכוש המשותף ועל פי דו"חות הבדיקה נמצאו בבתים המשותפים ליקויי בניה המסתכמים בסכום התביעה. נוכח סכומה הגבוה של התביעה, עמד סכום האגרה הראשונית שעל התובעים לשלם לבית המשפט על סך של 70,000 ₪. הוועד לא הצליח לגייס את הסכום הזה שהאמיר עם צירוף הוצאות נוספות הקשורות בניהול ההליך. משכך, פנה עו"ד גיא יעקב, המייצג את הוועד, לחברת השקעות משפטיות וזו נטלה על עצמה את מלוא הוצאות ההליך, כך שלמעשה, ועד הבית לא נאלץ להוציא אגורה אחת מכיסו לשם הגשת התביעה. עו"ד גיא יעקב, המייצג את התובעים: "כתב התביעה מדבר בעד עצמו וכולל שורה ארוכה של נזקים וליקויי בניה ברכוש המשותף. חשוב להדגיש כי המדובר בתביעה בגין ליקויים ברכוש המשותף בלבד, והתביעה, למרות סכומה הגבוה, כלל אינה כוללת את הליקויים הפרטניים בדירות עצמן. משרדנו ילווה את התובעים לכל אורך ההליך המשפטי, עד להגעה לתוצאה המשפטית שיהיה בה בכדי לתקן את הדרוש תיקון בבניינים".
עו"ד אסף גרינוולד. השקעות משפטיות. צילום עצמיעו"ד אסף גרינוולד. השקעות משפטיות. צילום עצמי

עו”ד אסף גרינוולד, מנכ”ל-משותף של חברת השקעות משפטיות: “מדובר בתביעה בגין ליקויי בנייה קשים שהפכו בניינים שלמים לבלתי-ראויים למגורים. אנשים שרכשו קורת גג במיטב כספם נפגעו באופן קשה. בהובלת עו”ד גיא יעקב, מהמומחים המובילים בישראל בתחום, ובתמיכת השקעות משפטיות, אשר כיסתה עבור התובעים את כל הוצאות התביעה- חוות דעת, אגרות ועוד, הגישו וועדי הבתים והדיירים את התביעה החזקה והמבוססת ביותר לבית המשפט– בלי שנאלצו להוציא שקל מהכיס, וללא סיכון כספי. עו”ד יעקב מייצג בתיק על בסיס הצלחה בלבד, והשקעות משפטיות השקיעה בתיק תוך נטילת מלוא הסיכון עליה. השילוב הזה יאפשר לתובעים לזכות בפיצוי המקסימאלי האפשרי, ולהחזיר את חייהם למסלול”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות