משפט

דרמה בבית המשפט: המטפלת, ציפי דוד, החשודה בהתעללות בפעוט, תקפה הבוקר את הורי הפעוט, שמחו על כך שבית המשפט התיר לה לצאת ממעצר הבית

בת אל ודורון רוגוב, הורי הפעוט שספג התעללות ממי שאמורה הייתה לטפל בו - ציפי דוד, גילו במקרה שהבוקר בראשון לציון מתקיים דיון לבקשת המטפלת המתעללת, כדי לאפשר לה לצאת כל יום לכמה שעות ממעצר הבית שלה. בסיום הדיון, לטענת האם - המטפלת תקפה אותה והפילה אותה ארצה. האם מגישה תלונה במשטרה ברגעים אלו: "איך ייתכן שנתנו לה להסתובב חופשי כל יום?"

דרמה הבוקר בבית משפט השלום בראשון לציון.
הבוקר התקיים דיון בבית משפטה שלום בראשון לציון בעניינה של ציפי דוד- המטפלת שהתעללה בתינוק שהיה בהשגחתה בביתו שבנס ציונה.
מאז התגלה המקרה, דוד מזה מספר חודשים יושבת במעצר בית והבוקר היא ביקשה הקלות בעניינה.
הדיון התקיים ללא עדכון ההורים בת אל ודורון ובסופו הסתבר כי היא רשאית בין השעות 9 ל 12 בבוקר – לצאת להתאוורר תחת פיקוח.
בת אל רוגוב הגיעה לסוף הדיון והתעמתה עם ציפי דוד שהייתה לבד ללא שום ליווי. בתגובה ציפי פתחה עליה דלת בחוזקה שגרמה לנפילתה של בת אל.
בת אל בדרכה למשטרה להגשת תלונה על התקיפה: “שוב היה דיון ללא ידיעתנו, למרות שביקשנו להיות בכל דיון. בדיון הוחלט שכל יום בין 9 ל-12 רשאית לצאת ממעצר הבית תחת פיקוח.  לא ייתכן שמתעללת בתינוק יושבת במעצר בית והפרקליטות ממשיכה לבזות את ההורים שעברו מסע ייסורים ולא מודיעים לנו.
Tags

“כשנגמר הדיון, נעמדתי מול ציפי שהייתה בלי אף אחד וביקשתי ממנה להבין למה היא ללא ליווי. היא פתחה עליי דלת בחוזקה וניערה אותה, נפלתי על הרצפה בפני כל מי שהיה שם. האלימות של ציפי ממשיכה בכל רגע נתון. אני ברגע זה מגישה תלונה במשטרה על תקיפה. אנחנו נמשיך להיאבק למען הבן שלנו ונערער על ההחלטה. הסרטון מוכיח את האלימות שלה והיא צריכה לשבת בכלא!”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close