עכשיו נפתח הקיץ: שלישי בשלוותה התחיל בענק וממשיך עם היומולדת של יוסי אייכנבוים

מסורת זו מסורת ומתחם השלוותה והקיץ הגיעו גם השנה ביחד: ליין הדגל של השלוותה, Spoons בשלישי, נפתח בחול המועד במסיבת ענק של 12 שעות, אלפי בליינים ומגדלנה אחת שנתנה סט של חמש שעות

זהו. עכשיו אפשר להגיד שהקיץ הגיע. מתחם השלוותה פתח השבוע את השערים וכל העיר הגיעה לחגוג, מה זה כל העיר? אלפים התחלפו במסיבות ארוכות במשך כל השבוע של פסח. מסורת זו מסורת ושלוותה וקיץ מחוברים אחד לשני בעבותות של מוזיקה איכותית, שמש נעימה, קהל יפה וטונות של אושר. השנה מתחם השלוותה עבר שיפוץ נרחב, נוצרה רחבה, נבנו מפלסים, הוחלף הסאונד, בקיצור, המקום עוצב מחדש ברמה בינלאומית. בשלישי האחרון, במסיבת פתיחת העונה של הליין האלקטרוני המוביל בכל קיץ, הספונס, קיבלנו הצצה קטנה למה שצפוי העונה בכל שלישי, יומן מסע מוזיקלי לדברים שקורים היום בעולם, מין פסקול עדכני של היוצרים החדשים, המסיבה הייתה מופלאה, כשאלפי הבליינים שהחלו להגיע כבר בשעה שלוש בצהריים נשארו או התחלפו כמעט עד הזריחה, כשעקב האנרגיות הגבוהות הדיג’אית האורחת, מגדלנה, ניגנה 5 שעות במקום שעתיים, כשלפני עלו מוסקומן. אסף שמואל ונוספים. המסיבה הראשונה בשלוותה שלישי הייתה הכנה למה שהולך להיות בערב עצמאות עם סולומון בפארק הירקון ובשלישי הקרוב, יהיו על התקליטייה רד אקסס, ג׳ניה טרסול, אוריה קלפטר, קדוש ועוד שיעשו הרבה שמח על הלב לכבוד מסיבת היומולדת של אושיית חיי הלילה, יוסי ביג אייכנבוים, שמוסיף ים של צבע ללילה וליום התלאביבי.

פרטים באיבנט:https://www.facebook.com/events/275360316707572/?ti=icl

photo by Albert lalamaiev :www.facebook.com/Lalamaiev.photography

עונה של פעם בחיים. נמרוד קרני. צילום פרטי

נמרוד קרני:

“תמיד יש לי את הפרפרים האלו בבטן לפני פתיחת העונה, השנה במיוחד. אחרי בניה מחודשת של מספר חודשים שמתחילה ישר מהסקת מסקנות לגבי החוזקות של השלוותה ומה צריך לשפר ואיך להתקדם ולהמשיך ליצור כל הזמן. לפעמים אנחנו ניזונים מאיביזה, מיקונוס, טולום או בירות בעולם אבל מה שאני כל כך אוהב שבתל אביב יש קסם אחר. יש קסם של אנשים שרוצים להיות חופשיים ולחגוג וליהנות ביחד. זה לא בילוי מנוכר, זה בילוי משותף ומחבר.
השנה לקחנו את זה קדימה לחבר בין אנשים. יש הרבה הפתעות ואסים בשרוול, שפנים מהכובע ומופעי ראווה. זה יחשף מידי שבוע מחדש. נתחיל חזק ולאט לאט נגביר את הקצב.
הולכים לכיוון של עונה של פעם בחיים!

שמח להמשיך ולעבוד קשה בשבילכם ובשביל חווית הבילוי בתל אביב,
שלכם, נמרוד, יו״ר העמותה לתרבות הבילוי הלילית.”

חוגג יומולדת. יוסי אייכנבוים. צילום אלברט ללמייבחוגג יומולדת. יוסי אייכנבוים. צילום אלברט ללמייב

יוסי אייכנבוים:

“גאה להוביל את הערב הכי בן ז**ה שהעיר הזאת ראתה במשך שתי עונות ולקחת את זה לעונה השלישית, ימי שלישי בשלוותה עם הצוות הכי נכון ומדוייק שיכולנו להיות. תגידו שלום לספונס Spoons . כמו תמיד רוצים להשתפר למצויינות והשנה השלוותה שופצה, הגדלנו את הרחבה, הבאנו סאונד של העולמות שיגרום לדגים בים לצאת לרקוד, בנינו חלל נוסף והתוצאה הסופית פשוט עוצרת נשימה. מתחייב לקיץ שלא תשכחו.”

רועי פריצי פרידמן:

“בשנה שעברה כשנמרוד Nimrod Karni ורן Ran Dizitzer עשו איתי שיחה בנוגע לבניית ברנד לימי שלישי בשלוותה, לא הרגשתי כל כך ב״בית״. בחשיבה שטחית וראשונית האזור הנמל וזה, לא שטח המרעה הטבעי שלי. חששתי אחרי בית מעריב, ברקפסט ופעילויות כאלו ואחרות זה הרגיש לי שאין סיכוי שזה יצליח אבל תמיד משימות קשות אתגרו אותי. למה לך להיות כמו כולם שאתה יכול להתעלות מעל זה? בנינו יחדיו מותג שנקרא Spoons בזמנו לא בחרתי את הצוות שילווה אותי, הגעתי לצוות יחץ מוגמר כמו משרד פרסום חיצוני שמלווה את התהליך ומשתמש בניסיון ובידע שלו לטובת בניית המוצר. התחלנו לפתח אותו ולא היו לנו בוקינגים ברמה שרציתי להגיע וכל שבוע השתפרנו מחדש, מידי שבוע רזידנטים של מרקו קרולה, בלק קופי, דיסי10 ועוד מקומות או ליינים חזקים מהעולם נחתו בספונס וקיבלו חוויה נפלאה. המון אנשים מידי שלישי הצביעו ברגליים ופקדו את המקום ולא ירדנו ממוצע של 2000 איש מידי שבוע. האמת שזה הצליח מעבר לציפייה. הופתענו אני והשלוותות. הכל הבל הבלים, טובי החברים שלי והבליינים של העיר הופיעו מידי שלישי. אחרי עונה מופלאה הצלחנו לשכנע את רל להחליף את הסאונד, לייצר רחבה, לבנות אזור חדש, לעשות התאמות לנוכח המציאות החדשה שיצרנו. כל זה נוצר, שלוותה עברה שיפוץ מרשים ומתיחת פנים שאפילו אני שראיתי דבר או שתיים מאוד הופתעתי מהתוצאה. השנה יש צוות חשיבה ושיווק מופלא, יש סאונד מעולה, יש רחבה גדולה, יש תכנים מאוד מרשימים – מהדברים הכי טובים שקורים ומשפיעים היום בעולם, יש מידי שבוע מוצר ששווה ערך למקום שאני הכי אוהב לברוח אליו – איביזה.

מרימים את הרמה והרף.
נתראה ליד הים.”

 

שלישי בשלוותה. photo by Albert lalamaievשלישי בשלוותה. photo by Albert lalamaiev
שלישי בשלוותה. photo by Albert lalamaievשלישי בשלוותה. photo by Albert lalamaiev
שלישי בשלוותה. photo by Albert lalamaievשלישי בשלוותה. photo by Albert lalamaiev
שלישי בשלוותה. photo by Albert lalamaievשלישי בשלוותה. photo by Albert lalamaiev
שלישי בשלוותה. photo by Albert lalamaievשלישי בשלוותה. photo by Albert lalamaiev
שלישי בשלוותה. photo by Albert lalamaievשלישי בשלוותה. photo by Albert lalamaiev

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close