“דקס” זוכה לציון גבוה ותעודת אמינות מארגון “אמון הציבור” הידוע. אמינות, שירות ואיכות עם תעודות

הישג נוסף לרשת הרהיטים DAX ישראל- רשת "דקס" זכתה בהמלצה היוקרתית של ארגון "אמון הציבור" העוסק בהגנה על הצרכן בישראל. בשנים האחרונות הולכת וגוברת תודעת הציבור לאמינות העסקים ובעלי העסקים שמהם הם רוכשים מוצרים או מקבלים שירות. ככל שתודעת השירות גוברת וכן ההכרה של הצרכן כי בתמורה למחיר הוא רוצה לקבל איכות מוצר, שירות, זמינות ואמינות גבוהה - כך צמחו תוכניות, ארגונים ועמותות שהחלו לעסוק בכך. מזה 12 שנים פועל ארגון "אמון הציבור". מדובר בארגון החשוב ביותר העוסק בזכויות הצרכן בישראל ובהגנה עליו- הארגון בוחר בקפידה את העסקים והרשתות עליהן הוא ממליץ עבור הצרכבנים. הבחירה נעשית על ידי בחינה מדוקדקת של פרמטרים כמו איכות, אמינות המוצרים ותודעת השירות והשקיפות של אותה חברה או רשת. כאמור, אין עסקים רבים הזוכים להיות מומלצים על ידי הארגון- DAX זכתה להימנות בין העסקים שארגון "אמון הציבור" שם עליה את תג האמינות.

“אמון הציבור” המהות והאיכות

ארגון אמון הציבור הינו ארגון ללא מטרות רווח שהוקם בשנת 2006 ופועל לקידום נורמות של הוגנות במשק הישראלי. הארגון פועל ליישוב מחלוקות בין הציבור לעסקים ורשויות ציבוריות ומנגיש לציבור, לעסקים ולמקבלי ההחלטות מידע מהימן, מקצועי ועדכני על התנהלות עסקים בענפי פעילות שונים במשק. בראש ובראשונה מבקש הארגון להשפיע על התנהלות המגזר העסקי דרך כוחות השוק תוך קידום התפיסה הכלכלית המכירה בכך שכיבוד זכויות הצרכנים משתלמת לעסקים ולגופים ציבוריים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות