הון של הישגים: klausner Capital Group, קרן השקעות הון סיכון שבבעלותו של היזם ואיש העסקים שי יוחאי קלאוזנר, בדרך לגיוס נוסף

שי קלאוזנר, בעלים ומנכ"ל klausner Capital Group: "קבוצת קלאוזנר שואפת להיות החברה המועדפת בישראל בזכותה מותגיה, המעניקים חוויה ייחודית מרגשת ואיכות חיים טובה יותר, באמצעות יצירתיות, חדשנות ואיכות המוצרים, תוך מערכת יחסים המושתתת על הגינות, אמינות, תמורה הוגנת ומחויבות להצלחה למשקיעים."

klausner Capital Group בבעלותו של היזם ואיש העסקים שי יוחאי קלאוזנר, הינה קרן השקעות הון-סיכון, לקראת גיוס הון נוסף לקרן חדשה, שתשקיע בחברות ישראליות בשוק המקומי.
klausner Capital Ggroup פעילה משנת 97′ ומאז צברה מוניטין רב במתן מגוון של פתרונות פיננסיים במגזר העסקי, השקיעה ב-8 חברות, הבריאה אותן והביאה תשואה נאה למשקיעים. משרדי החברה ממוקמים בפלי”ם שבחיפה, כשהשקעותיה בחברות ישראליות בכל רחבי הארץ. על היח”צ והליווי התקשורתי אמון משרדה של לימור כרסנטי.
שי קלאוזנר, בעלים ומנכ”ל klausner Capital Group: “קבוצת קלאוזנר שואפת להיות החברה המועדפת בישראל בזכותה מותגיה, המעניקים חוויה ייחודית מרגשת ואיכות חיים טובה יותר, באמצעות יצירתיות, חדשנות ואיכות המוצרים, תוך מערכת יחסים המושתתת על הגינות, אמינות, תמורה הוגנת ומחויבות להצלחה למשקיעים.”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות