המטרונית ממשיכה להתקדם: שינויים ושיפורים במסלול קו 2 של המטרונית מחיפה בת גלים לקריית אתא

כחלק משיפורי מסלולי המטרונית, שמבצעת בחודשים האחרונים חברת יפה נוף, החל מתחילת חודש מרץ ישתנה מסלול קו מס' 2 של המטרונית מחיפה בת גלים לקריית אתא. המסלול המשופר של קו 2 יאפשר למטרונית נסיעה על נתיב בלעדי לכל אורך הקו, ללא כל הפרעה מצד הרכב הפרטי. בנוסף, ימוקמו לאורך המסלול ארבע תחנות חדשות: שתי תחנות חדשות על רחוב ההסתדרות במעבר ישיר לתחנות קו מס' 1, תחנת מוטה גור ותחנת בן צבי, תחנה חדשה על רחוב העמקים (קריית ביאליק) ותחנה חדשה על רחוב ביאליק (קריית אתא).

  קו 2 המטרונית קרדיט יפה נוף

  המסלול החדש: לבאים מחיפה בת גלים, הקו ימשיך את מסלולו ישר על שדרות ההסתדרות ולא יפנה יותר ימינה ברחוב הדשנים לכביש עוקף קריות. הקו יפנה ימינה בצומת קריית חיים (צומת הצריף) וימשיך את מסלולו לאורך רחוב העמקים (קריית ביאליק) עד מחלף קריית אתא צפון, ומשם ימשיך במסלולו הרגיל ברחוב ביאליק (קריית אתא). השינוי תקף לשני כיווני הנסיעה.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  Back to top button
  נגישות