שבתרבות חוזרת

ראש העירייה, רפי סער, הורה על חזרתה של תכנית האקטואליה והתרבות המוצלחת. הפתיחה: ב־2 בפברואר


תוכנית "שבתרבות", שזכתה להצלחה רבה בקרב תושבי העיר, חוזרת לאחר פגרה של שנתיים. בימים אלה עומל צוות היכל התרבות על בניית התוכן לסדרת המפגשים, אותם תנחה העיתונאית רינה מצליח.

תוכנית "שבתרבות" בכפר סבא תתרחב ותכלול שמונה מפגשים, שיעסקו במגוון רחב של תחומים, ביניהם: עיתונות, תרבות, אקטואליה, פוליטיקה, אמנות, צבא וביטחון, תיאטרון ועוד.  התוכנית תתקיים בימי שבת בשעה 11:00 באודיטוריום בית ספיר, במתכונת של ראיון אחד על אחד או פאנל קבוצתי, כשכל מפגש יתפרש על פני שעה וחצי וילווה באתנחתא מוזיקלית בין הראיונות. הפתיחה החגיגית תתקיים ב־2 בפברואר, ופרטים מפורטים ומלאים יתפרסמו בהמשך באתר העירוני, בעמוד הפייסבוק ובמדיה העירונית. עלות כל מפגש תעמוד על מחיר סמלי של 20 שקלים.

אולי גם זה יעניין אותך

מלשכת ראש העירייה נמסר כי הם: "שמחים לבשר לתושבי העיר שתוכנית הראיונות המצליחה חוזרת אלינו לכפר סבא. הנחנו את צוות היכל התרבות להרכיב את תוכנית המפגשים שיחלו בפברואר הקרוב. לאור ההצלחה לה זכתה, 'שבתרבות', תתרחב לשמונה מפגשים ותותאם לכלל התושבים. אנו קוראים לתושבי העיר להמשיך ולהתעדכן בפרטים המלאים, ולהגיע למפגשים שיהיו מעניינים ומרגשים".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך