ליאור נרקיס יופיע במימונה בכיכר העיר בכפר סבא

עיריית כפר סבא, בהובלת החברה לתרבות ופנאי ומחלקת אירועים ובשיתוף הפדרציה העולמית של יהדות מרוקו וקניון ערים, תקיים את חגיגות המימונה המסורתיות בסימן "גדולה מלאכה שמכבדת את בעליה" (חז"ל). האטרקציה של האירוע הוא ליאור נרקיס כוכב הזמר המזרחי שיופיע במיטב שיריו.

השנה, לראשונה, תתקיים החגיגה בכיכר העיר כחלק ממדיניות ראש העיר, רפי סער, לחיזוק לב העיר ומרקם העסקים. סיבה נוספת שהובילה לשינוי המיקום היא שבשנים האחרונות חלה דעיכה משמעותית במספר התושבים שפקדו את האירוע בפארק. כיכר העיר נגישה יותר לכולם, וצפויים להגיע לאירוע אלפי תושבים ותושבות.

האירוע החגיגי יתקיים ביום ראשון, 28.4 החל מהשעה 17:30 במעמד ראש העירייה, רפי סער, ויו”ר ועדת חגיגות המימונה והפדרציה העולמית ליהדות מרוקו בכפר סבא, אליס גל. כחלק מהאירוע יוקם בכיכר אוהל אירוח מסורתי, יתקיים טקס החינה וכמובן יחולקו מופלטות ועוגיות מסורתיות למשתתפים. כמו כן, תתקיים הופעה של להקת “סהרה” וכן יריד אמנים. לטובת המשתתפים יעמדו הסעות הלוך וחזור לאירוע.

ראש העירייה, רפי סער, מסר: “המימונה היא חג לאומי, משמח ומלכד וכבר מזמן לא שייך רק לעדה אחת. כך יהיה גם בחגיגות המסורתיות שלנו, כל תושבי העיר ללא יוצא מן הכלל מוזמנים להגיע לאירוע החגיגי והמהנה, שהשנה יתקיים לראשונה במרכז העיר ברחבת קניון ערים לרווחת התושבים. אני מזמין את כולם להגיע וליהנות יחד מרוח החג והאחדות”.

 

צילום: סלי בן אריה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות