האפי האוור של שופינג בכפר סבא

תושבי העיר שימו לב, בכל יום שישי החל מהשעה 10:00 מעניקים העסקים לאורך ויצמן הטבות ייחודיות לתושבי העיר. זאת במסגרת תכנית רחבת היקף שמוביל ראש העיר, רפי סער, במטרה לחזק את מרכז העיר הוותיק, לעודד תנועה של תושבים ברחוב ולהגביר את המחזור העסקי של בעלי העסקים.

ההטבות המוצעות הן קבועות וניתנות בכל יום שישי, להלן הפירוט: 15% הנחה על מוצר משתנה בחנות "להיט בראש", 10%- 15% הנחה למוצרים נבחרים במספרת SWISSERS, 10 ₪ למשולש פיצה וטרופית בפיצה זיגי, בירה או סיידר T.A ב- 20 ₪ אצל Benny's, 1+1 על האלכוהול הנמכר בחנות "הומיז", 15% הנחה על כל מה שנקלה במקום בחנות "דרך השמש", 15% הנחה ב- Doron SADE (ללא פן), בירקניה של כרמלה החל מהשעה 15:00 תינתן הנחה של 50%, "מסיבה זה אנחנו" תעניק הנחה של 5% על כל החנות, "הכי זול בעיר"- חנות למצעים תעניק הנחה של 20% על כל החנות, "סלולארי" הנחה של 15% על כל האביזרים, בגלמור תנתן הטבה של 15% הנחה בקנייה ב- 100 ש"ח, במרקיז תוענק הנחה של 15% על כל התכשיטים בחנות ורבים נוספים.

במקביל להטבות אלה מתקיים בכל יום שישי אירוע “שישירושלים” לכל המשפחה במדרחוב ירושלים. ביום שישי הקרוב, 5.4, יתקיים האירוע בסימן פסטיבל האמנות המקומי “בית היוצר” שבו מיטב אמני כפר סבא יציגו את יצירותיהם בתחומי הציור, הצילום, הפיסול, הקרמיקה והתכשיטנות. האירוע יתקיים ברחבת בית ספיר החל מהשעה 11:00 עם דוכנים של האמנים. לאחר מכן, בשעה 11:30 תתקיים הקרנת הסרט “סטפס”, ובשעה 12:00 תתקיים סדנה של ציור על כני ציור. לסיום, תתקיים קבלת שבת חגיגית ומוסיקלית לכל המשפחה.

ראש העירייה, רפי סער, מסר: “במטרה להעצים את לב ליבה של עירנו, רחוב ויצמן, פיתחנו תכנית רחבת היקף שמטרתה לחזק את העסקים המקומיים. לטובת העניין פתחו בעלי העסקים במגוון רחב של הטבות במיוחד עבור הקהילה הכפר סבאית. לצד זאת אנו מקיימים אירועי תרבות, משדרגים את נראות הרחוב ומוסיפים חניות כחול לבן עבור הלקוחות. אנו נמשיך לפעול במלוא המרץ למען כלל תושבינו”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות