המסורת ממשיכה: נתניה חוזרת עם ה”פסטיווקלי” – פסטיבל הצדעה לזמר העברי

עיריית נתניה – עמותת היכל התרבות העירוני יקיימו את הפסטיווקלי זו השנה השלישית, זאת בעקבות ההצלחה לה זכה הפסטיבל בשנים הקודמות.  הפסטיווקלי, שיתקיים החודש במשך שלושה ימים, 20-22 באוגוסט, יארח את מיטב אמני הזמר העברי מכל הזמנים, בשלל מופעים לכל המשפחה, הן לקטנים והן לגדולים שיתקיימו באמפידשא בעיר ימים ובהיכל התרבות ע"ש אריק איינשטיין בעיר ימים בניהולו האמנותי של אילן גלבוע.

את תחילת הפסטיבל (20.8) יפתחו "הבנאים" הלא הם גברי, אורי, ובועז ביחד עם "הפוליאקובים" אריאל, יעל, ואיתמר ביחד עם חבורת הזמר "בריזה" במופע המיוחד "יש לי יום יום חג". בהיכל התרבות ע"ש אריק איינשטיין יתקיים המופע "גונבי הנשיקות" של אורי בנאי ומיי פיינגולד כמחווה לנאווה סמל ז"ל, סופרת ומחזאית ישראלית.

למחרת (21.8), יעלה לבמה באמפידשא בעיר ימים אחד מגדולי הזמרים והיוצרים הישראליים, יהודה פוליקר במופע להיטים משובח, וישלב בין גיטרות ובוזוקי, מקצבים יוונים - ים תיכוניים לצד להיטי רוק.

בהיכל התרבות ע"ש אריק איינשטיין יזכה הקהל להיזכר בשירי הילדות האהובים עם המופע " הכל אני יכול בחופש הגדול" בהשתתפותם של עמרי רוטברד, דוריס נמני, בן נפתלי, ויעלי ארז.

לסיום הפסטיווקלי (22.8) באמפידשא יעלה המופע “שמר פינת וילנסקי” כמחווה למשה וילנסקי ונעמי שמר בהנחייתו של אבשלום קור ובהשתתפות תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית בניצוחו של דודי זבה, כתריה, “הכל עובר חביבי” ויונית שקד. בהיכל התרבות ייהנו באי הפסטיבל משיריו של יגאל בשן ו”הופה היי” במופע “ילד פלא בארץ הצבר” בהשתתפותם של משה דץ, אבי דור, ושלישיית בוגרות “בית צבי”.

המופעים יתקיימו בשעה 21.00 באמפידשא בעיר ימים, ובשעה 18.30 בהיכל התרבות ע”ש אריק איינשטיין. כמו כן, בימי הפסטיווקאלי בשעה 23.00 יתקיימו ערבי שירה בהיכל התרבות ע”ש אריק איינשטיין עם מיטב מנחי שירה בציבור, אמנים וחבורות זמר בהצדעה לפס הקול של הזמר העברי לדורותיו.

ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג-איכר מסרה: “אני גאה להזמין את תושבי נתניה ואורחיה לפסטיווקלי – פסטיבל זמר עברי איכותי עם מיטב האמנים בישראל, המתקיים בנתניה זו השנה השלישית בעיר ימים – השכונה בה רחובותיה נקראו על שם אמנים שהטביעו חותמם על התרבות הישראלית”.

הכניסה לכל המופעים הינה חופשית (מלבד המופע של יהודה פוליקר בעלות של 50 ש”ח לתושבי נתניה ו-75 ש”ח לתושבי חוץ (כרטיסים בטלפון-09-8308811).

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    עוד ניוזים בשבילך

    Back to top button
    נגישות