ראשון לציון

דורון אוזן בדרישה: “ביטלתם את הניידת המצלמת, בטלו גם את הדוחות שהיא נתנה”

לפני מספר ימים הודיעה עיריית ראשון לציון כי היא מבטלת את הניידת המצלמת שגרמה לתרעומת גדולה בקרב תושבים רבים בעיר.

הניידת המצלמת גם הייתה סלע מחלוקת קשה בין ראש העיר, דב צור, לסגנו דורון אוזן – מחלוקת שככל הנראה הביאה לפיצוץ הגדול בין השניים שהביא לפיטוריו של אוזן מהמשרה בהנהלת העיר ערב יום הזיכרון האחרון.

 

Tags

דורון אוזן שיצא נגד הניידת המצלמת ודרש את ביטולה, עתה משהעירייה ביטלה את הניידת לוקח צעד קדימה ודורש לבטל את הדוחות וגביית הדוחות שנרשמו על ידי הניידת.

וכך אומר אוזן: “לאחר מאבק ארוך ועיקש אותו הובלתי, השבוע הבאנו בשורה אמיתית לתושבי ראשון לציון עם ביטול הניידות המצלמות. ביום שלישי כאשר התקבלה ההחלטה, הגשתי הצעה דחופה לסדר ובה דרשתי כי העירייה תחזיר לאלתר את כל הכספים ששולמו על ידי תושבי ראשון לציון שקיבלו דוח בעת ששהו ברכב למעט, נהגים שהחנו בחניית נכים או על מעברי חצייה. זאת ועוד, אני דורש כי העירייה תבטל דוחות קיימים שטרם שולמו ותייצר מנגנון מסודר ונוח לטובת התושבים. אנחנו לא נעצור עד שהמשימה תושלם. בכוונתי להיאבק על מה שמגיע לכם”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close