דורון אוזן בדרישה: "ביטלתם את הניידת המצלמת, בטלו גם את הדוחות שהיא נתנה"

דורון אוזן שיצא נגד קיום הניידת המצלמת בראשון לציון. עתה, אחרי שהעירייה ביטלה אותה השבוע, יוצא בדרישה לבטל את הדוחות שניתנו על ידי הניידת המצלמת בחודשים האחרונים, "למעט אלו שחנו בחניית נכים או במעברי חצייה"


לפני מספר ימים הודיעה עיריית ראשון לציון כי היא מבטלת את הניידת המצלמת שגרמה לתרעומת גדולה בקרב תושבים רבים בעיר.

הניידת המצלמת גם הייתה סלע מחלוקת קשה בין ראש העיר, דב צור, לסגנו דורון אוזן – מחלוקת שככל הנראה הביאה לפיצוץ הגדול בין השניים שהביא לפיטוריו של אוזן מהמשרה בהנהלת העיר ערב יום הזיכרון האחרון.

 

אולי גם זה יעניין אותך

דורון אוזן שיצא נגד הניידת המצלמת ודרש את ביטולה, עתה משהעירייה ביטלה את הניידת לוקח צעד קדימה ודורש לבטל את הדוחות וגביית הדוחות שנרשמו על ידי הניידת.

וכך אומר אוזן: "לאחר מאבק ארוך ועיקש אותו הובלתי, השבוע הבאנו בשורה אמיתית לתושבי ראשון לציון עם ביטול הניידות המצלמות. ביום שלישי כאשר התקבלה ההחלטה, הגשתי הצעה דחופה לסדר ובה דרשתי כי העירייה תחזיר לאלתר את כל הכספים ששולמו על ידי תושבי ראשון לציון שקיבלו דוח בעת ששהו ברכב למעט, נהגים שהחנו בחניית נכים או על מעברי חצייה. זאת ועוד, אני דורש כי העירייה תבטל דוחות קיימים שטרם שולמו ותייצר מנגנון מסודר ונוח לטובת התושבים. אנחנו לא נעצור עד שהמשימה תושלם. בכוונתי להיאבק על מה שמגיע לכם".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך