ראשון לציון

הצלה משמונה בבוקר ועד שמונה בערב

שנה רביעית ברציפות: שירותי הצלה יתארכו עד הערב בראשון לציון - העיר היחידה בישראל המפעילה שירותי הצלה עד שמונה בערב או עד שעות החשיכה

בעונת הקיץ החמה, רבים מהמתרחצים נוהגים להגיע לחוף הים בשעות הערביים, שהשמש לא במרכז השמיים והמים עדיין חמים ונעימים, אלא שבשעות אלו מסיימים שירותי ההצלה והנתונים מצביעים כי רוב מקרי הטביעות מתרחשים לאחר שעות שירותי ההצלה או בחופים לא מוכרזים.

“אין הגיון לכך שבחוץ עדיין יש אור יום ושירותי ההצלה מסתיימים”, ציין ראש העירייה רז קינסטליך. “הנתונים מצביעים בפירוש שנוכחות מציל בחוף הים מצמצמת משמעותית את היקף הטביעות. אני משוכנע שבפעולה זו אנו מצילים, הלכה למעשה, חיי אדם”.

Tags

בעיריית ראשון לציון החליטו כבר לפני ארבע שנים להאריך את שעות ההצלה עד שמונה בערב או עד החשיכה (הקרוב מביניהם, שכן עד הזמן החשיכה יורדת מוקדם יותר). החל מהשבוע ועד ל־31 באוגוסט יפעלו שירותי ההצלה בחוף מספר 1 – החוף הכחול וחוף מספר 4 – חוף תל יונה משמונה בבוקר ועד שמונה בערב. מחזיק תיק חוף הים, המשנה לראש העירייה עידן מזרחי: “לאור פניות תושבים וכחלק מהשירות לתושבים, החלטנו לאפשר למבקרים ליהנות מרחצה נעימה בשעות הערביים. אני קורא לתושבים להגיע וליהנות מחוף הרחצה היפה בארץ”.

עונת הרחצה נפתחה ב־12.4. בראשון לציון יש בשישה חופים מוכרזים הנחשבים לפופולריים במיוחד הן בשל הנגישות מכביש 431 והתחבורה הציבורית והן בשל איכות המים ושפע פעילויות הפנאי והבילוי. בכל עונה פוקדים את חופי הרחצה של העיר לא פחות מ־2.5 מיליון רוחצים, כאשר חודשי השיא הם כמובן מאי ויוני.

 

צילום: עידן גרוס

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close