ראשון לציון

חדש בראשון לציון: ווטסאפ למוקד העירוני בנושאי ניקיון ותברואה

עיריית ראשון לציון משיקה את שירות הווטסאפ למוקד העירוני בנושאי ניקיון ותברואה. שירות זה מצטרף לשירותי וואטסאפ אחרים שהעירייה השיקה בתחומים פניות הציבור, “מניב” והחברה העירונית.

מדובר בפיילוט בו ניתן לשלוח הודעות ואף תמונות על לכלוך, ימי הוצאת ופינוי גזם, טיאוט רחובות, פינוי מכולות, פינוי אשפה והחזרת פחים, פינוי אשפתונים, פינוי פגרים, פינוי מתקני מחזור. את הפניות יש לשלוח למספר 054-5546763 והמוקד העירוני יבדוק וישיב לטלפון הנייד עמו פניתם.

ראש העירייה, רז קינסטליך, מסר: “אנחנו מנצלים את הפלטפורמות הדיגיטליות הקיימות היום וחושבים כל הזמן איך ניתן להקל ולהנגיש את הפנייה לעירייה. אנחנו מבטיחים לתת מענה מהיר ויעיל”.

יש לציין את ההבדל בין פניות הציבור למוקד העירוני. לפניות הציבור פונים אך ורק אם מדובר בפנייה מורכבת המכילה מספר נושאים או אם השירות אותו קיבלתם מאחד מגורמי העירייה לא השביע את רצונכם.

צילום: עידן גרוס

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    עוד ניוזים בשבילך

    Back to top button
    נגישות