ראשון לציון

מנהלת מוזיאון ראשון לציון, נאוה קסלר, הודיעה על סיום תפקידה

לאורך השנים פעלה נאוה על מנת להעלות את המודעות לתרומתה של ראשון-לציון לעיצוב התרבות והלאומיות הישראלית וזאת באמצעות מיזמים, תערוכות ואירועים.  בין השאר יזמה פסטיבלים ואירועים איכותיים לכל חג מחגי ישראל תוך גיוס משאבים ממקורות חיצוניים כמו, קק"ל, משרד התרבות, המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל ועוד.  כמו כן יזמה שיתופי פעולה עם מוסדות ציבור וממשלה ומוסדות אקדמיים כגון "שנקר", "בצלאל" והטכניון.

עם ההודעה על סיום תפקידה אמרה קסלר: "אני מודה להנהלת החברה העירונית ולהנהלות העירייה על שמונה שנים יפות ומלאות עניין, אתגרים והישגים. לאורך השנים שמתי לי למטרה להעלות את מספר המבקרים במוזאון וכך לחשוף את ההיסטוריה המפוארת של העיר , לקרב את תושבי העיר לערכיה החשובים ולטעת בהם תחושת שייכות וגאווה בעירם. אני גאה לומר כי במהלך תקופת עבודתי, העבודה המוזאלית, ניהול האוספים, שימורם ומחשובם, והתערוכות השונות זכו להערכה עצומה ממשרד התרבות ומקהילת המוזאונים בישראל. התפתחות המוזאון הפכה אותו למוקד משיכה למבקרים רבים מכל רחבי הארץ ואף מן העולם.

אני מאחלת הצלחה רבה למנהל הבא שייבחר בפיתוח המוזאון, תכניו ותכניותיו ומבטיחה להעביר לו את התפקיד על הצד הטוב ביותר ולעמוד לרשותו לעזרתו בעתיד".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות