מחירי הקייטנות לגנים בראשון לציון בקיץ יוזלו משמעותית

בשורה משמחת להורים לילדים בראשון לציון לקראת החופש הגדול: מחירי הקייטנות לגני הילדים יופחתו משמעותית. בנוסף, יינתנו הנחות לילד שני ושלישי


עיריית ראשון לציון החליטה לסבסד השנה את קייטנות הקיץ לגנים של החברה העירונית ולהפחית בצורה משמעותית את מחירי ההרשמה. המחיר לקייטנה עד השעה 13:00 יעמוד על 675 שקלים במקום 831 שקלים בשנה שעברה. הנחה של למעלה מ-23%.

בנוסף, גם הורים שיירשמו את ילדיהם לשירותי הצהרונים, כלומר קייטנה עד השעה 16:00 או 17:00 ייהנו מהנחה משמעותית. עד השעה 16:00 המחיר יעמדו על 1105 שקלים במקום 1250 שקלים בשנה שעברה ועד השעה 17:00 מחיר הקייטנה יעמוד על 1175 שקלים במקום מחיר של 1350 שקלים שההורים שילמו בשנה שעברה.

אולי גם זה יעניין אותך

ראש העירייה, רז קינסטליך, שהוביל את המהלך מסר: "היה לי חשוב להוריד את מחירי הקייטנות ואני שמח שעמדנו בהבטחתנו.  חשוב לי שהילדים שלנו ייהנו בחופש הגדול מתכנים איכותיים וההורים יוכלו ליהנות מראש שקט מבלי לשאת בעול הכלכלי הכבד. מבחינתי זה חלק מהשירותים שכל תושב בראשון לציון צריך וראוי לקבל. אני מבטיח להמשיך ולפעול על מנת להקל ולסייע ככל שניתן בהורדת יוקר המחיה".

מ"מ ראש העירייה ומחזיקת תיק החינוך, ליאל אבן זהר, שהובילה את המהלך יחד עם קינסטליך הוסיפה: "אני שמחה שלא ויתרנו על ההוזלה. אני יודעת כמה קשה למשפחות הצעירות בעיר ואנחנו כאן כדי להקל לסייע ככל שניתן בהורדת יוקר המחייה. הילדים ימשיכו ליהנות מפעילות ותכנים איכותיים וההורים יוכלו להוזיל את ההוצאות שלהם בחופש הגדול. נמשיך לפעול כדי להפוך את העיר לטובה יותר עבור תושביה".

ההרשמה לקייטנות תיפתח היום (שלישי) בבוקר דרך אתר החברה העירונית http://hironit.co.il/?pg=csearch&CategoryID=2307 או במוקד הרישום בטלפון: 03-949966

צילום: אדיבות דוברות עיריית ראשון לציון

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך