שבוע הנוער בגבעתיים

יום שלטון משותף, יום עיון בנושא גזענות וגם כיף בדמות הופעה של אורי חזקיה ומסיבות ברחבי העיר. שבוע הנוער בגבעתיים עלה על המצופה


בשבוע שעבר התקיים שבוע הנוער העירוני בגבעתיים. במשך החודשיים האחרונים, עמלו במחלקת הנוער והצעירים במנהל החינוך, וכן במועצת התלמידים והנוער העירונית, על בניית תוכנית משמעותית ומגוונת המספקת מענה ערכי, תרבותי וחברתי לבני הנוער בעיר. לאורך השבוע, הגיעו כ־1500 בני ובנות נוער שנהנו מהאירועים ומהפעילויות השונות.

שבוע הנוער כלל אירועים רבים ומגוונים, וביניהם: חלוקת צמידי הנחות במספר רב של בתי עסק בעיר, יום שלטון משותף בו לקחו חלק נבחרי ציבור, המנהלים הבכירים של העירייה וחברי מועצת הנוער העירונית שמטרתה לייצג ולקדם את כלל בני הנוער בעיר וערב הוקרה לנוער מתנדב גבעתיים במועדון הגגוס.

 

המצטיינים שקיבלו הוקרה בטקס

מתיכון אורט גבעתיים: אבי מלכס, יובל אוקון, שניר חלפון, סיוון זרדוג, ניצן אדלר וגל זונדלביץ'.

המצטיינים שקיבלו הוקרה בטקס מתיכון בית אקשטיין: מאי אלגרבלי, ענבל ברכה וטום דניאלי.

מתיכון קלעי: תומר כהנא, יואב ראובן, מאיה יקיר, שרון אסיא, אביב ברקאי ונעם קדר.

מתיכון שמעון בן צבי: אבי בטש, יעל ירון, איתמר אפרת, שרון בן גל, יהונתן יהודה, בוני ויינשטיין ובר שטיין,

מתיכון תלמה ילין: יובל מידן ותמר פרימור.

אולי גם זה יעניין אותך

בנוסף במהלך השבוע נהנו בני הנוער מהופעת סטנד אפ של אורי חזקיה,יום עיון מעמיק בנושא גזענות ואלימות בחברה הישראלית, שלושה ערבי שיא במקביל בשלושת מועדוני הנוער בעיר – הצוללת, שדה-בו והבועה וערב תחרות מוזיקאים צעירים במועדון הגגוס. בשישי נחתם השבוע במסיבה לשכבות ז'-ח', אליה הגיעו מאות בני נוער.

טל גזית, מנהל מחלקת נוער וצעירים בעירייה מסר: "שבוע הנוער הפך בשנים האחרונות לאבן דרך משמעותית של פעילות הנוער בעיר. בשבוע זה אנו מבקשים להציב את בני הנוער במרכז וליצור פעילויות אשר עונות לצורכיהם המגוונים. מטרתו של שבוע הנוער היא לבטא את כל פעילויות הנוער העירונית, באמצעות מנהיגות הנוער ומעורבותו במרחב העירוני. הפעילויות בשבוע הנוער נבחרות תוך התייחסות לרצונם של בני נוער, לצורכיהם ולעמדותיהם, ובהלימה למטרות וליעדים החינוכיים המהווים את "כוכב הצפון" של מחלקת נוער וצעירים".

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך