גבעתיים

שמשיות חדשות הוצבו בפארק גבעתיים לטובת המבלים במזרקות הג’טים

ילדי גבעתיים נהנים במהלך חופשת הקיץ מבילוי נעים וקריר במזרקות הג’טים בפארק ועכשיו גם ההורים והסבים והסבתות המלווים את הילדים בבילוי הרטוב יכולים לשבת בנחת ולהמתין בצל לאחר שעיריית גבעתיים התקינה בשבוע שעבר שמשיות גדולות ודקורטיביות במדשאה הסמוכה למזרקות.

מזרקות הג’טים (שמבדיקה שערכה לאחרונה “תוכנית חסכון” במזרקות רבות בישראל נמצאו המזרקות בגבעתיים כמצויינות לשימוש) הפועלות לאורך כל ימות השבוע, מאפשרות לילדים ולהורים ליהנות מבילוי רטוב, נעים ומרענן ברחבת פארק גבעתיים ולא פחות חשוב ללא עלות בקיץ בו ההוצאות של משפחות רבות ודוחקות בשל בילויי הקיץ.

לאחרונה החליט ראש העירייה, רן קוניק, לאפשר גם להורים הבאים ללוות את ילדיהם הנהנים במים גם ישיבה במקום מוצל ובפארק הותקנו שמשיות דקורטיביות, שהתקבלו בהתלהבות רבה.

במהלך חודשי הקיץ (יולי אוגוסט) עובדות מזרקות הג’טים בפארק גבעתיים בשעות הבאות במשך כל ימות השבוע בשעות הבוקר בימים א’-ה’  12:00-09:00 ובשישי-שבת 14:00-09:00 וכן בשעות אחה”צ בכל ימות השבוע בין השעות 19:00-16:00.

יש לציין כי בשל ההכנות לפסטיבל הבירה והקמת במת ההופעות בה תופיע בין השאר להקת מוניקה סקס ייסגרו מזרקות הג’טים בפארק החל מיום שני 26.8 ועד ליום ראשון 1.9.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות