בת ים

עיריית בת-ים תקיים מספר אירועים עבור משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים

בתאריכים  18-19/8 וב- 25/8 יתקיימו 3 ימי ספורט שונים המותאמים עבור ילדים עם צרכים מיוחדים ומשפחותיהם בבית ספר חשמונאים בעיר. האירוע יערך כאמור, במהלך שלושה ימים  אליהם יש להרשם מראש, וכך לקבל חוויה אחרת בכל יום.

במהלך היום הראשון ה-18/9 החל מהשעה 09:30 יתקיים יום כדורגל עם בית הספר לכדורגל של פליקס חלפון, ובו תחולק מתנה לכל משתתף. ביום השני ה- 19/8 שיתחיל גם הוא ב-9:30 יתקיים יום משחקי ענק מעץ, שכולל חברת קוביות ,סנוקר, כדורגל שולחן אנושי, רוגטקות ענק ועוד, וביום השלישי שיחל בשעה 16:00 יערך יום ספורט הישגי, אינטרקציה חברתית ולהטוטנות.

האירועים מתקיימים בסיוע משרד התרבות והספורט ומשרד הרווחה והשירותים החברתיים, והינם פתוחים לקהל הרחב בהרשמה מראש.

סדנאות הספורט הן ה המשך ישיר של שני אירועים עבור ילדים עם צרכים מיוחדים שקיימה העירייה. הראשון התקיים ביום העצמאות, והשני יתקיים חודש שעבר כחלק מאירועי הקיץ. את הסדנאות הספורט יוצאי הדופן  יזמה המשנה לראש העיר רחל גדרון.

ניתן להרשם לכל יום בנפרד או לכל הימים דרך הלינק המצורף –

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScf7GKbww2kNZ0HOb_sLJcfJ1sbWWWrv0HhMFXeJ-5hpI1qDA/viewform

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות