חינוךגבעתיים

כנס סוף שנה לחינוך סביבתי בגבעתיים

ביום שני שעבר נערך בגבעתיים כנס סוף שנה לחינוך סביבתי בהשתתפות תלמידים, צוותי חינוך, עובדי עירייה ובמעמד ראש העירייה, רן קוניק, ומחזיק תיק איכות הסביבה, אביעד מנשה.

הכנס סיכם את התכנית החינוכית בנושא הקשר בין מזון לסביבה, שהתבצעה בשנת הלימודים בכל בתי הספר היסודיים.  התכנית נכתבה ביחידה לקיימות ולאיכות הסביבה באגף שפ”ע במיוחד לפי התנאים של גבעתיים, והועברה על-ידי חברת “קומיוניטי”.

מחזיק תיק איכות הסביבה, אביעד מנשה: “רוב המחקרים מלמדים אותנו שחתך הגילאים שבו מצויים חברי המועצות הירוקות הוא גיל משמעותי לפיתוח קשר רגשי, תחושות של כבוד ושמירה על הסביבה הטבעית. בימינו, הילדים נחשפים פחות ופחות לסביבה בכלל ולסביבה טבעית בפרט.

לעיתים, דווקא בשנים הקריטיות כשהם לומדים להכיר את סביבתם ומתעצב הקשר שלהם אליה הם מגיעים אל בית הספר ברכב של ההורים ובו הם ישובו הביתה עד למחרת. מתוך הכרה במציאות הזו, פועלות ביוזמת היחידה לקיימות ולאיכות הסביבה תוכניות חינוכיות רשותיות בבתי הספר שבעיר.

התלמידים מכירים את השפעות האדם על הסביבה, מבינים כי סביבה בריאה תורמת לבריאותנו ולרווחתנו, לומדים לקחת אחריות על הסביבה ומשפרים מיומנויות אישיות באמצעות לימוד חוויתי ואקטיבי”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות