חולון

מועצת העיר חולון אישרה את צו הארנונה לשנת 2020

מועצת העיר חולון אישרה הערב (ראשון) את הצעת צו הארנונה לשנת 2020, שכוללת שורה של  הנחות:

הנחה בת 10% לכל הורה במשפחה שבה שני ההורים במשמורת משותפת לילדיהם, כקבוע בהסכם גירושין שקיבל תוקף של פסק דין וכן הנחה לדירות שעברו הליך של פינוי בינוי לגבי השטח שהתווסף לדירה החדשה למשך חמש שנים מיום קבלת הדירה החדשה בכפוף לתקנות.

בנוסף, הוכנסה לצו ההנחה לחיילים בשירות מילואים פעיל בשיעור של 5% לשנה, אשר כבר אושרה במועצת העיר.

במסגרת המדיניות העירונית לעידוד מקומות בילוי ובידור בעיר, במיוחד לבני הנוער ולאוכלוסיית הצעירים, כולל הצו תעריף מופחת לאולם באולינג, המשרת את כלל האוכלוסייה

בנוסף, מבקשת העירייה להוסיף סיווג חדש של “מרכז מחשוב במתחם אזור התעשייה” בתעריף נמוך יחסית וזאת במסגרת מדיניות העירייה לעודד הקמת מרכזי מחשוב באזור שיציעו, בין היתר, אפשרויות תעסוקה לתושבים, שכן המבנים יוקמו על שטחים גדולים והם יידרשו להעסיק לפחות 200 עובדים.

בין התוספות לסיווגים, נוסף תת סיווג לתעשייה מזהמת בתעריף גבוה ותת סיווג חדש  בתעריף מופחת למתקני ספורט שלא למטרות רווח וזאת מתוך התחשבות במטרתם הציבורית.

הבקשות לאישורים החריגים יועברו לאישור שרי האוצר והפנים וזאת לפני תחילת שנת המס 2020.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות