גבעתיים

אנדרטה לזכרו של החייל שון מונדשיין בגבעתיים

בשבוע שעבר התקיים בגינת “הסיטי” החדשה טקס הנצחה לזכרו של החייל שון מונדשיין, שנהרג יחד עם חבריו בנגמ”ש במהלך מבצע “צוק איתן”. הטקס נערך במעמד ראש עיריית גבעתיים רן קוניק וראש עיריית תל אביב יפו רון חולדאי, ובהשתתפות בני המשפחה ההורים נינה ומנחם, האחים שיר לי ושחף, נציגי היחידה ואורחים רבים.

שון נולד נולד ב־כ”ז בטבת תשנ”ה 30 בדצמבר 1994 . ילד שני להוריו נינה ומנחם, אח לשחף ושיר לי. ב־21 ביולי 2013 התגייס לצה”ל כממשיך דרכו של אחיו הגדול שחף, כלוחם בחטיבת גולני, בגדוד 13 וסומן כבעל יכולות גבוהות, אומץ, רוח הקרבה וחברות.

 

במסגרת מבצע “צוק איתן” נלחמו שון וחבריו לגדוד בקרב בשכונת שג’אעייה בעזה, וב־כ”ב בתמוז תשע”ד, 20 ביולי 2014, נפגע הנגמ”ש שבו היו שון וששת חבריו נהרגו בתוכו. שון היה בן 19.5 בנופלו. הוא הובא למנוחות בבית העלמין הצבאי בנחלת יצחק שבתל אביב.

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק ציין בטקס כי פסל “האדם החושב” המוצב בגינת הסיטי החדשה, במקום כה קרוב למקום מגוריה של משפחתו של שון הוא נחמה קטנה לאובדן הגדול של המשפחה. הפסל המרשים יהיה מעתה חלק מנוף הגינה והמשפחות והילדים אשר יבקרו בה יסייעו לשמר את זכרו של שון לעד.

בטקס הסרת הלוט נטלו חלק ראש עיריית גבעתיים רן קוניק, ההורים נינה ומנחם מונדשיין והנדבנית רותי עופר.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות