חדשות

רוצים לשתות ברד בחינם? בואו לקחת חלק בשמירה על חופי הים של בת ים

עונת הרחצה תגיע חודש הבא לסיומה, אך עד סיומה עיריית בת-ים בשיתוף מספר בתי עסק בחוף יוצאת במבצע לכל מי שמגיע לחופי הים בעיר. במסגרת המבצע אוספים כוס מלאה בבדלי סיגריות, ומקבלים כוס מלאה בברד או אייס מתנה. המיזם יחל מסוף השבוע הקרוב ועד סיום עונת הרחצה  ב־28 באוקטובר, וייקחו בו חלק כפיילוט 4 בעלי עסק על חוף הים: חוף סטלה ביץ׳, חוף תאיו, חוף הדקלים וחוף פטרה.

המיזם הוא מהלך נוסף של העירייה במסגרת מאמצי העירייה להגברת ניקיון החופים ושמירה על סביבה חופית וימית ללא פסולת בשיתוף פעולה של אגף החופים ויחידה לאיכות הסביבה בעירייה.

בין מטרות המיזם: לעורר שיח אודות השלכות בדלי סיגריות והזיהום – אל החופים עצמם; הצגת פעולת איסוף הזבל כמעשה פשוט בעל השפעה רבה – הסברת התועלת באיסוף הזבל וההשפעות החיוביות והמידיות על הסביבה; איסוף כמויות בדלי סיגריות הגדולות המצויות בחוף וניקיונו.

Tags

לבת ים רצועת חוף של כ־2.4 ק”מ אשר זוכה לשבחים ולפרסים. אגף החופים של העירייה מבצע מבצעי ניקיון יזומים במהלך כל השנה ובעיקר לקראת פתיחת עונה הרחצה הרשמית. השנה לראשונה צוין בעיר “יום האוקיאנוסים” במסגרתו תושבים רבים הגיעו אל חופי הים לציין את יום האוקיינוסים העולמי, והשתתפו במגוון פעולות הסברה וניקיון – כי בת ימי אמיתי שומר על ים נקי.

ירון לוי, המשנה לראש העיר ומחזיק תיק החופים  אשר יזם את החיבור עם בעלי העסקים מסר: “אני מברך את בעלי העסקים שבחרו לקחת חלק מיוזמתם. בימים אלו אנו עובדים על תכנית שנתית לשיקום ותחזוקת חוף הים לקראת העונה הבאה. בניגוד לשנים קודמות אני בחרתי לשלב את הציבור באופן אקטיבי בשמירה ובניקיון על החוף שלנו ובקרוב אנו נפרסם את התכנית לציבור הרחב”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close