חדשות

תושב חולון ואישה נוספת נתפסו עם חבילות סמים בחניון “ימית 2000” בחולון. מודיעין של המשטרה הביא ללכידתם

מידע מודיעיני שהגיע לשוטרי ימ”ר תל אביב, הביא ללכידתם על חם של תושב חולון בן 39 ותושבת תל אביב בת 33, עם כמויות סם מריחואנה גדולות ברכבם בחניון פארק המים “ימית 2000″ בחולון. ברשותם נמצאו יותר מחמישה קילו סם. עדיין לא ברור אם ניסו לסחור בסם עם מבקרים שהגיעו ל”ימית 2000”, זאת לאחר שהשניים ממשיכים לשמור על זכות השתיקה במהלך חקירתם.

השניים נעצרו בחניון פארק המים “ימית 2000”, לאחר פעילות סמויה של בלשי הימ”ר. ברכבה של האישה נתפסו 4.1 ק”ג מריחואנה שהיו מחולקים למנות, וכן נתפסה אצלה בתיק סכין.

 

בחיפוש שנערך באופנוע שחנה אף הוא בחניון “ימית 2000”, עליו הגיע החשוד, נתפסו עוד 1.3 קילו מריחואנה כשהם מחולקים למנות. המשטרה תפסה מכשירי טלפון של החשודים, ותנסה כעת להפיק מהם ממצאים לגבי סחר בסמים.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות