גבעתיים

תלמידי גבעתיים מסיימים את שנת הלימודים

התרגשות רבה אחזה את בנות ובני הנוער בגבעתיים במהלך השבועיים האחרונים בהם התקיימו טקסים מרגשים בבתי הספר היסודיים והתיכוניים בגבעתיים לרגל תום שנת הלימודים תשע”ט.

545 בוגרי כיתות ח’ הלומדים ב- 21 כיתות בבתי הספר היסודיים בעיר עורכים במהלך השבוע האחרון את הטקסטים המרגשים לציון סיום לימודיהם בבית הספר היסודי והמעבר לבית הספר התיכון בתום 8 שנות לימוד.

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק בירך את בוגרי ח’ וציין: “אתם, בני ובנות הנוער הנהדרים שלנו, הדור הצעיר של גבעתיים, הנכם הנכס החשוב ביותר של העיר שלנו. אין לי ספק כי החינוך הטוב שקיבלתם בבית, הכלים והערכים החשובים כגון עזרה לזולת, תרומה לקהילה, התנדבות, תרבות ודרך ארץ ובמיוחד אהבת האדם והמדינה, אותם ספגתם החל מגן הילדים ולאחר מכן בבית הספר, יובילו אתכם למקומות הנכונים לכם ולחברה ויתרמו רבות להצלחתכם בהמשך חייכם”.

636 בוגרי כיתות י”ב קיימו בשבוע שעבר טקסים מרגשים לציון סיום התיכון. בני הנוער שסיימו את לימודי התיכון משלימים את הבגרויות האחרונות ומתכוננים לגיוסם הקרב לצה”ל.

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק בירך את בוגרי התיכון וציין כי: “אתם עומדים באחת הנקודות המרגשות והמשמעותיות, שלבטח תזכרו כל חייכם.  נקודה שהיא ציון דרך של תהליך ההתבגרות שמסתיים, אך בד בבד זוהי גם נקודת ההתחלה שלכם כבני אדם בוגרים ואחראיים בחברה הישראלית.

המעברים משלב לשלב בחיינו צופנים בתוכם מעט מהבלתי נודע – חששות, התרגשות וציפייה ואתם יוצאים כעת למסע החיים עם זיכרונות של רגעים מרגשים, שמחים, עצובים ומאושרים.  צברתם הרבה מאד ידע, חוויות וערכים שעיצבו את דמותכם כבני אדם בוגרים ואתם הנכס החשוב ביותר של העיר גבעתיים ומקור גאוותנו. היו גאים בדרככם, אהבו את עצמכם ואת המולדת,  דעו שכישלונות הם אבני הדרך של ההצלחה ולמדו מטעויות. כבדו את הזולת וחזקו את החלש, המשיכו לשאוף גבוה, ואל תחששו להגשים את חלומותיכם.

אני מודה בראש ובראשונה להוריכם ולבני המשפחה, על שהשקיעו ככל יכולתם וגידלו אתכם לתפארת. אני מודה גם לאנשי החינוך היקרים שלנו, על שסייעו, הדריכו, לימדו, הכילו וליוו אתכם לכל אורך שנות הילדות וההתבגרות שלכם. בפרט אני מודה, לצוות החינוכי של בית הספר התיכון שלכם, שסייעו לכם בשנים הקריטיות של ההתבגרות, להתוודע לעצמכם ולהכיר את יכולותיכם ואני משוכנע כי בכל אחד ואחת מכם הם הותירו חותם”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות