גבעתיים

ראש העירייה, ספר לנו סיפור

העיר גבעתיים מציינת לאורך חודש יוני את שבוע הספר, במגוון רחב של אירועים ופעילויות למבוגרים ולילדים שיתקיימו בספריות העירוניות ובמרכזים הקהילתיים השונים בעיר. במסגרת אירועים אלו, ביקר רן קוניק ראש עיריית גבעתיים בבתי הספר היסודיים והקריא לילדי כיתות א’ את סיפור הילדים הקלאסי “החלילן מהמלין”.

Tags

ביום חמישי האחרון ביקר ראש העירייה בבתי הספר היסודיים בן גוריון, ברנר ושמעוני והקריא לילדי כיתות א’ את הסיפור המופלא ובעל המשמעות הרבה, “החלילן מהמלין” במסגרת אירועי שבוע הספר. האווירה הייתה שמחה ומלאת הנאה והילדים היו מרותקים לסיפור על העיר מוכת העכברים והחלילן שעושה בה פלאים והבינו את מוסר ההשכל החשוב שלה על כך שהבטחה חייבים לקיים.

עיריית גבעתיים רואה חשיבות רבה בקיום אירועי שבוע הספר מתוך מטרה לחשוף את כל שכבות הגיל לעשייה הספרותית-תרבותית בארץ ולעודד את החוויה המהנה שמספקת לנו הקריאה בכל גיל.

רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים, מסר: “התרגשתי לראות את פני הילדים ונפעמתי מיכולת ההקשבה וההבנה שלהם. גם בדור שבו קוראים פחות, נראה כי העניין בסיפור ובסיפורת הוא רב ואני מאוד שמח על כך שהייתה לי הזכות להקריא בפניהם את הסיפור הנפלא הזה, עם מוסר ההשכל החשוב שהוא מעביר”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close