גבעתיים

בגבעתיים מנגישים את הקייטנות לילדים עם צרכים מיוחדים

עיריית גבעתיים באמצעות עמותת קהילתיים והאגף לשירותים חברתיים יוצאים השנה בפיילוט ייחודי להנגשת הקייטנות העירוניות לילדים מבתי ספר בעיר הלומדים בכיתות חינוך מיוחד קטנות ו/או המשולבים בכיתות רגילות.

בכל השנים נרשמו הילדים לקייטנות ללא מסגרת תומכת כלשהי, חלקם מצליחים להשתלב ולחלקם מאד קשה להשתלב במערכת והם חווים קשיים לאורך הקייטנה.

השנה יוכלו התלמידים להשתלב בקייטנות כייפת/צו פיקוח המתקיימות במרכז קהילתי שז”ר ובמרכז קהילתי בית ראשונים זאת בעקבות קיום הכשרות מתאימות לצוותים המלווים ולמנהלים, תגבור כוח ההדרכה בקבוצות ונאמני שילוב בכל מסגרת.

בנוסף, תתאפשר למשפחות המעוניינות בכך לקיים ביקור מקדים במבנה הקייטנה ומפגש מקדים של ההורים עם צוות ההדרכה כל זאת על מנת להסיר את חששות הילדים ולהקל עליהם את הבילוי בקייטנה‏.

 

צילום: אילוסטרציה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות