הסערה הרסה. התלמידים שיקמו

מזג האוויר הסוער שפקד את ראשון לציון לפני שבוע וחצי הותיר נזקים בעמותת ראשון אוהבת חיות. בני נוער ממרכז הנוער כרמים ותלמידים ממקיף ח' התגייסו ושיקמו את המקום


הכל התחיל מפוסט בפייסבוק עם קריאה לעזרה. על רקע מזג האוויר הסוער שפקד את ראשון לציון לפני כשבוע וחצי, מקום מושבו של עמותת "ראשון אוהבת חיות", במתחם החי כיף, ספג נזקים רבים. בין היתר הצליות קרסו, ענפי אקליפטוס נפלו, כיסאות נשברו והצמחייה נפגעה "זקוקים נואשות לעזרה אתר האימוץ שלנו טבע", נכתב בפוסט שלווה בסרטון המתאר את הנזקים. "אין לנו אפשרות לקיים ימי אימוץ בבטחה". החשש היה שללא פעילות העמותה, לא ניתן להוציא לפועל את ימי האימוץ והכלבים יישארו בהסגר.

אולי גם זה יעניין אותך

נופר חצבני, מנהלת מרכז הנוער כרמים, הבחינה בפוסט, החליטה להרים את הכפפה ושיתפה את בני הנוער במרכז בקריאה לעזרה של העמותה. ההתגייסות הייתה מהירה. עשרות תלמידים ממרכז הנוער עם המדריכה אליאור שפירן ותלמידים מכיתה י-8 במקיף ח', בליווי המחנך גולן יחזקאל, פשטו על המקום, צבעו, ניקו, סידרו ותחזקו את כל הצליות שנפלו ונשברו, התלמידים שיקמו את הגינון וניקו את העשבים השוטים. בעקבות שיקום המקום, כבר למחרת, קיימה העמותה את יום האימוץ כרגיל.

שיתוף הפעולה בין העמותה לבין בני הנוער בראשון לציון ימשיך. קבוצת נוער אוהב חיות באגף הנוער תקיים דיאלוג עם העמותה במסגרת העלאת רעיונות לשיפור רווחת בעלי החיים בעיר.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך