בהוד השרון לא יהיו צהרונים לכיתות ג’ בשנה הבאה. הסיבה: “אין מספיק ילדים”

הוד השרון נחשבת לעיר מתפתחת עם משפחות צעירות רבות שמגיעות לעיר בשנים האחרונות, בעיקר בעקבות פרויקטים ותנופת בנייה גדולה. עם זאת, נראה שיש משום מה מצוקת ילדים הנרשמים לצהרוני העירייה. את זה גילו הורים לילדים המסיימים כיתה ב' ועולים לכיתה ג', כשנודע להם שהעירייה לא פתחה הרשמה לצהרונים לכיתות ג'. הורים עובדים נדהמו שאין אופציה כזאת וביקשו הסברים מהעירייה.

בעירייה הפתיעו וגילו שהצהרונים לכיתות ג’ בקושי החזיקו מעמד השנה, וכל זאת בשל מחסור בנרשמים.

“על פי החלטת ממשלת ישראל, תוכנית צהרוני ניצנים מיועדת לתלמידי כיתות א’-ב’ בלבד. בשנה האחרונה הפעילה העירייה צהרונים גם לכיתות ג’ אך מבין למעלה מ-1,000 ילדי כיתות ג’ בעיר נרשמו בתחילת השנה לפעילות 140 תלמידים בלבד ולמעלה מ-50% מהם פרשו בתוך זמן קצר כך שבסופו של יום נעזרו בשרות כ-60 תלמידים בלבד”, עוד מסבירים בעירייה: “ההיענות הנמוכה הובילה לצערנו הרב לפיטורי עובדים וכפי שנמסר להורים הוחלט כי בשלב זה תיבדק ההיתכנות להפעלת צהרונים אלו באמצעות רישום ברשימות המתנה במזכירויות בתי הספר ולאחר שיסתיים רישום היתכנות זה ייבדקו נתוני האמת לעומקם ותתקבל החלטה בהתאם”.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות