מנהלת הגן המשולב בהוד השרון, ברכה פרנדר, זכתה באות הוקרה משר החינוך

בטקס חגיגי לציון 70 שנות חינוך, שהתקיים ביום רביעי האחרון, זכו 70 אנשי חינוך מצטיינים ו-70 תלמידים מצטיינים מכל רחבי הארץ ומכל המגזרים בהוקרה מיוחדת על פועלם החינוכי הענף. הגננת ברכה פרנדר המנהלת את הגן המשולב בהוד השרון מזה כ-15 שנה נבחרה כגננת מצטיינת. הטקס החגיגי התקיים בבנייני האומה בירושלים, תחת הכותרת 70 שנות חינוך, במעמד נשיא המדינה ראובן ריבלין, שר החינוך נפתלי בנט ומנכ"ל משרד החינוך שמואל אבוהב.

ברכה פרנדר הינה גננת מזה 27 שנה. היא נבחרה כמצטיינת בשל קידומה את התחומים הפדגוגים בגן בד בבד עם עבודתה על הפן האישי-רגשי של כל ילדה וילד. ברכה מגלה בעבודתה יחס חם, אוהב ומכיל ומקדמת כל ילדה וילד על פי יכולותיהם, תוך שימת דגש על למידה דרך משחק, חוויה וחקר. ברכה עובדת מזה כ-9 שנים כמדריכה מחוזית. היא מלווה את גננות העיר בתחומי הפדגוגיה השונים, תומכת בגננות בראשית דרכן, יוצרות קבוצות ללמידה וליווי ועושה עבודתה במסירות ותוך חריצות רבה מעל ומעבר לנדרש. עשייתה מלווה בנועם ובצניעות הראויים להערכה, ובראיה של טובת הילדים וכיבוד הצוותים החינוכיים בעיר.
שר החינוך נפתלי בנט אמר למצטיינים: “אתם הצמרת של מדינת ישראל, נבחרת המחץ שלנו. כשאני מביט בכם אני מתעצם בכוחות האדירים ובאמונה עמוקה בעתיד של מדינת ישראל ושל החברה הישראלית”.
מנכל המשרד שמואל אבואב הוסיף : “הערב הוא רגע של גאווה וקורת רוח לחברה שלנו. המורים הוכרו כמצטיינים לא רק על תוחלת הידע והערכים אלא גם על אהבה ונתינה”.

 

צילום: עיריית הוד השרון

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות