שלושה מקומות ראשונים לתלמידי טשרניחובסקי נתניה

תלמידי "טשרניחובסקי" בנתניה קטפו את שלושת המקומות הראשונים בתחרות "תורה, נביאים וכתובים". לירון בלייברג שזכתה במקום הראשון במחוז, זכתה גם בפרס הארצי. הדר ברדה קטפה את המקום השני ואילו גל סביטלמן זכה במקום השלישי.

התחרות הארצית "תורה, נביאים וכותבים" מתקיימת מזה כשלוש שנים כתחרות של עבודות, שמרכזן הוא כתיבה יוצרת, אשר במסגרתה מתבקש התלמיד להביע את פרשנותו הייחודית לסיפור בתנ"ך על פי בחירתו, תוך כדי יצירת דיאלוג אקטואלי ורלבנטי עם ספר הספרים. העבודות מבוססות על מקורות שונים, שמתועדים ברשימה ביבליוגרפית וכוללות גם רפלקציה (תיאור התהליך שעבר התלמיד הכותב. כגון, מדוע בחר בנושא, מדוע כתב כפי שכתב, איך "עבד" על היצירה ומה הרגיש כשחיבר אותה, מהי ההתייחסות לטקסט המקראי ועוד).

על פי הנחיית משרד החינוך, רשאי היה כל בית ספר לשלוח לתחרות את שלוש העבודות הטובות ביותר ולשם בחירתן, הוקמה בבית הספר וועדת שיפוט המורכבת מרכזת לשון, רכזת ספרות ורכזת תנ”ך, אשר קראו את העבודות בעיון, דנו בהן ובחרו את העבודות המצטיינות ביותר.

השלושה יקבלו במהלך חודש מאי בטקס ארצי שייערך בתל אביב – פרסים ותעודות הצטיינות, כאשר גם דלית פרנקל, המורה לתנ”ך ורכזת התנ”ך בחטיבה העליונה, אשר הנחתה את שלושתם – תקבל תעודת הצטיינות.

צילום: עיריית נתניה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות