ליאור פליק, יו”ר אגודת הסטודנטים/יות באוניברסיטה הפתוחה: “יחד נעבור את זה”

אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה דואגת לסטודנטים והסטודנטיות שלומדים בקמפוסים ברחבי הארץ ופועלים כעת במישורים שונים על מנת להבטיח את לימודיהם בשנה הקרובה, מול הנהלת המוסד, התאחדות הסטודנטים הארצית והמועצה להשכלה גבוהה ומתכוונים לסייע בתגבורים, במתנדבים ובסיוע מול משרד האוצר ומשרדי ממשלה נוספים. ליאור פליק, יו"ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של האוניברסיטה הפתוחה, פנה לעשרות אלפי הסטודנטים/יות של האגודה בפוסט מחזק ומעודד:   "סטודנטים/יות יקרים/ות. יחד נעבור את זה!!!! מתחילת המשבר העולמי שפוקד אותנו, אנו באגודת הסטודנטים עובדים יום ולילה כדי למצוא פתרונות בסוגיות רבות בעקבות המצב שנקלענו אליו. אנו מוסד ייחודי ומאתגר המאפשר לכל מי שחפץ באקדמיה ללמוד תואר איכותי ומגוון האוכלוסייה שלנו הוא רב גוני- תלמידי תיכון אשר לומדים לצד הורים וילדים, אנשי צבא, שלטון מקומי, נשים חד הוריות, מגזרים שונים ועוד. בימים אלו כשחוסר הוודאות נמצא סביבנו אנו עושים כל שביכולתנו ללוות אתכם/ן על מנת שהלימודים שלכם/ן והמטרה לסיים את התואר בהצלחה תפגע כמה שפחות. בימים אלו אנו בשיחות מול הנהלת המוסד וראשי החוגים לטפל בחוגים נוספים שטרם התקבלו בהם עבודות בית ולדאוג שכולנו נסיים בהצלחה את מקצועות סמסטר א' שלנו וגם לאלו שלמדו את הקורסים לפני. גם לסמסטר זה אנו ערוכים וקשובים ופועלים מול המוסד להקלות בשל המצב לקראת מועדי הקיץ באם יהיו וגם בהגשת המטלות לאלו שאין באפשרותם/ן להגיש מטלות אלו.

 

יש נושאים רבים שעדיין בטיפול ואנו עובדים מול הנהלת המוסד, התאחדות הסטודנטים הארצית והמועצה להשכלה גבוה. אנו מתכוונים להפעיל סיוע בתגבורים שלנו ומרתונים וסטודנטים מצטיינים רבים התנדבו לקחת חלק בזה. בצד הכלכלי שהוא חשוב ומכריע בתקופה זו מאחר וסטודנטים רבים יצאו לחל”ת או איבדו את מקום עבודתם ונמצאים באי וודאות כלכלית, לכן אנו באגודה פועלים הן מול המוסד והן מול משרד האוצר ומשרדי ממשלה נוספים בשיתוף חברינו באגודות סטודנטים אחרות. אנו נמצאים פה עבורכם ומטפלים בימים אלו גם במיקרים פרטניים ובסיוע לכל סטודנט שחפץ בכך.

אנו גאים בכם/ן הסטודנטים שנמצאים לצידנו ומחזקים אותנו ונמצאים אתנו יחד במאבקים החשובים שלנו ומובילים יחדיו ונרתמים האחד למען השני. ברצוננו לאחל לכם/ן ולכל משפחתכם חג פסח שמח וכשר, בתקווה כי ימים מטורפים אלו יעברו במהרה ונחזור לשגרה. הנהלת אגודת הסטודנטיות והסטודנטים, עובדי האגודה, חברי מועצת האגודה.”

ליאור פליק, יו”ר אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה, לרשת ניוזים: משבר הקורונה הביא עימו אתגרים רבים בתחום האקדמיה, הרווחה והכלכלה. אנו פועלים יום ולילה במגוון רחב של תחומים על מנת לסייע לציבור הסטודנטיות והסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה ולמען כלל הסטודנטים/יות בארץ.”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות