עם פתיחת שנת הלימודים במשרד החינוך מקוונים אליכם

עם פתיחת שנת הלימודים, נפתחו גם פעילויות התמיכה הלימודית ברשת: שיעורים פרטיים בחינם, ולמידה חברתית בקבוצות ווטסאפ.
במסגרת השיעורים הפרטיים, בשנת הלימודים תשע"ט התקיימו סך הכל 129,463 מפגשי למידה, בהם השתתפו 21,070 תלמידים. בתשע"ח השתתפו בשיעורים הפרטיים 5,500 תלמידים מהמחוז, ועד תשפ"ב אנו רוצים להגדיל נתון זה ל-10,000.
השיעורים הפרטיים ניתנים בשעות אחר הצהריים, בחינם, לתלמידים מכיתות ז' ועד י"ב,* במקצועות: אנגלית, מתמטיקה, לשון ועברית לדוברי ערבית. התלמידים בוחרים עם מי הם רוצים ללמוד, מתי, האם ללמוד אחד על אחד או בקבוצה.

בפעילות הלימודית ברשת הווטסאפ השתתפו בתשע”ט תלמידי המחוז ב-138 קבוצות, ובסך הכל נשלחו 474,661 הודעות.
הלמידה החברתית באמצעות רשת הווטסאפ היא שירות חדש, שהושק לקראת בחינות הבגרות במועד קיץ תשע”ט – שירות שמעניק תמיכה לימודית לקראת בחינות הבגרות באנגלית, מתמטיקה ולשון.
במערך התמיכה ברשת פוגשים התלמידים מורים מובילים, בעלי ניסיון רב, ויש בו כדי ליצור למידה הדדית, בכלים מתקדמים, ולהקל על הנטל הכלכלי של ההורים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות