לקראת יום כיפור: חברת קדישא משיקה ווייז מיוחד שינווט אתכם לחלקת הקבר של יקירכם, בבתי העלמין הגדולים בחיפה, ראשל"צ, חולון, פ"ת ות"א

לקראת יום כיפור בו משפחות רבות עולות על קברי יקיריהם, חברת קדישא משיקה מערכת ניווט הישר אל הקבר. משפחות רבות מתקשות להגיע לחלקות הקבר של יקיריהן או למצוא את החלקה, בעיקר לאור גדילת בתי העלמין ושינוי נתיבי הגישה לקברים בבתי עלמין רבים. במסגרת הפרויקט צולמו מעל ל-1,300,000 קברים בבתי העלמין הגדולים בישראל, כך שכל אחד יוכל לאתר את חלקת הקבר ואף לנווט את דרכו אליה, אם ברגל ואם ברכב. האפליקציה הנקראת "GRAVEZ", היא למעשה ווייז של בתי העלמין בישראל, שיעזור למשפחות להגיע אל חלקת הקבר הרצויה של יקיריהם. כרגע, מערכת הניווט המבוססת GPS קולי תהיה פעילה בכ- 30 בתי עלמין, מהגדולים בישראל: בהם בית העלמין בגבול חולון בת-ים, בתי העלמין החדש והישן בראשון לציון, בתי העלמין ירקון , קריית שאול, נחלת יצחק, בית העלמין תל רגב ובית העלמין גבעת שאול והר הזיתים בירושלים ועוד.

כל מבקר יתחבר לאפליקציה מביתו, יקליד את שם הנפטר ואת בית העלמין ומאותו רגע הוא ינווט עד חלקת הקבר הרצויה אם הוא מגיע רגלי ואם ברכב.

בחודשים הקרובים מתכוונים להרחיב את השירות כך שמבקרים בבתי העלמין האחרים בארץ יוכלו גם הם להשתמש באפליקציה החדשה. בנוסף, עם ההגעה לקבר הנפטר, תקבל המשפחה לנייד את נוסח התפילה לאזכרה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות