ראש העירייה, ספר לנו סיפור

רן קוניק, ראש העירייה הקריא את הסיפור "החלילן מהמלין" לילדי כיתות א' במסגרת אירועי שבוע הספר 2019 בגבעתיים


העיר גבעתיים מציינת לאורך חודש יוני את שבוע הספר, במגוון רחב של אירועים ופעילויות למבוגרים ולילדים שיתקיימו בספריות העירוניות ובמרכזים הקהילתיים השונים בעיר. במסגרת אירועים אלו, ביקר רן קוניק ראש עיריית גבעתיים בבתי הספר היסודיים והקריא לילדי כיתות א' את סיפור הילדים הקלאסי "החלילן מהמלין".

אולי גם זה יעניין אותך

ביום חמישי האחרון ביקר ראש העירייה בבתי הספר היסודיים בן גוריון, ברנר ושמעוני והקריא לילדי כיתות א' את הסיפור המופלא ובעל המשמעות הרבה, "החלילן מהמלין" במסגרת אירועי שבוע הספר. האווירה הייתה שמחה ומלאת הנאה והילדים היו מרותקים לסיפור על העיר מוכת העכברים והחלילן שעושה בה פלאים והבינו את מוסר ההשכל החשוב שלה על כך שהבטחה חייבים לקיים.

עיריית גבעתיים רואה חשיבות רבה בקיום אירועי שבוע הספר מתוך מטרה לחשוף את כל שכבות הגיל לעשייה הספרותית-תרבותית בארץ ולעודד את החוויה המהנה שמספקת לנו הקריאה בכל גיל.

רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים, מסר: "התרגשתי לראות את פני הילדים ונפעמתי מיכולת ההקשבה וההבנה שלהם. גם בדור שבו קוראים פחות, נראה כי העניין בסיפור ובסיפורת הוא רב ואני מאוד שמח על כך שהייתה לי הזכות להקריא בפניהם את הסיפור הנפלא הזה, עם מוסר ההשכל החשוב שהוא מעביר".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך