צפו: יובל לוי מחה היום לצד מאות הורים מול עיריית כפר סבא נגד הקיצוץ ביול”א. “החיסכון בקופות העירייה לא יבוא על חשבון ילדים ואימהות עובדות”

https://youtu.be/u8o8JP8HJNM
עשרות הורים התייצבו היום מול בניין העירייה ומול ישיבת מועצת העיר כפר סבא, והפגינו במחאה על הכוונה לקצץ בתכנית היול"א – יום הלימודים הארוך. יחד עם עשרות רבות של אמהות ואבות עמד גם המועמד לראשות העיר, עו"ד יובל לוי, ומחה על כוונת העירייה לקצץ ולבטל חוגים ולצמצם באופן משמעותי את הפעילות בחופשות. לוי היה בין יוזמי תוכנית היול"א יחד עם חברתו שלי עמרמי ז"ל. לוי שוחח עם ההורים בהפגנה ופנה ואמר להם: "אתם מוזמנים להיכנס לישיבת המועצה ולהסתכל בעיניים לכל אחד ואחד מחברי המועצה, שמתכוון לפגוע בזכויות הילדים או בזכויות האימהות העובדות ולומר לו שאתם תזכרו זאת".

לוי הוסיף ואמר: “החיסכון שרוצה לעשות העירייה בקופותיה לא יכול לבוא על חשבון החינוך, על חשבון הילדים ועל חשבון משפחות שהאימהות בהן תורמות לכלכלת הבית ועובדות. זאת זכות ולא פריבילגיה שנותנים להם. פגיעה ביול”א – לא תהיה במשמרת שלי כראש העיר. ועד ה-30 באוקטובר, אני וחבריי לסיעה ניתן רוח גבית ונילחם כתף אל כתף עם כל האמהות והאבות נגד הקיצוץ המתוכנן”.

במסגרת הקיצוץ שמתכננת עיריית כפר סבא יש את הצעדים הבאים:

דחיית ארוחת הצהריים בחצי שעה, הקטנת שעות החפיפה בהתאם לדחיית ארוחת הצהריים, הגבלת ימי מספר הפעילות בחופשות ל-14, ביטול החוג שמתקיים בגנים וקיצוץ שעות הפעילות בחופשה כך שהגן יסתיים ב-16:30.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות