גם ההורים בכפר סבא תובעים פיקוח על גני הילדים והמעונות הפרטיים. יובל לוי: “הילדים הקטנים נמצאים בידיים שחייב להיות עליהן פיקוח”

https://youtu.be/KscN5xjXkOA?list=PLaYOtnOnnzQZNOf61HIn2bN0iME0gaILz
מאות הורים, ילדים ותושבים מן השורה הגיעו להפגין בכיכר העיר בכפר סבא, במחאה על ההפקרות בהתנהלות גני הילדים והמעונות הפרטיים ואוזלת ידה של המדינה בפיקוח עליהם. ההפגנה התקיימה במספר ערים בארץ ואורגנה על ידי תושבת כפר סבא ובלוגרית, טלי אהרון, בעקבות הריגתה בגן בפתח תקווה של הפעוטה יסמין וינטה ז"ל על ידי הסייעת, אינה סקיבנקו. יום לאחר שהוגש כתב אישום חמור גנגד סקיבנקו בגין הריגה והתעללות בחסר ישע, התגלתה זוועה נוספת שהתרחשה בגן ילדים בגבעתיים, אף הוא גן פרטי "גן מתוק", בו הגננת ואחת הסייעות הכו והתעללו בילדים במקום. כאמור, ההפגנה בכפר סבא התקיימה כחלק מהפגנות רבות שהתקיימו בכעשרים ערים בכל רחבי הארץ.

המועמד לראשות העיר, יובל לוי, הגיע להפגנה וכיו”ר סיעה שחרטה על דגלה ושמה את קידום נושא החינוך הוא התייחס לכל עניין אי הפיקוח על הגנים הפרטיים ואמר: “הילדים האלו הקטנים נמצאים במסגרת ובידיים שחייב להיות עליהן פיקוח. ליבי עם האמא של יסמין הפעוטה, דורינה וינטה, שאמרה: ‘התינוק כל כך קטן ולא יכול להגיד שהוא לא יכול להיות שם בגלל אלימות’. הצטרפתי לתושבי כפר סבא בראשות טלי אהרון, שתבעו השגחה במעונות למנוע טרגדיות נוראיות כאלה. ליבי עם האמהות התובעות להעסיק עובדים בעלי יכולת מוכחת ובתנאים הולמים לעצור אסונות שכאלה”.

 

צילום: פייסבוק ביקורת בונה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות