הגיבורות המקראיות, הדרך הציבורית והאתגרים: סוגרים שנה בפאנל נשים מעצימות

בערב האחרון של השנה היוצאת התקיים בקמפוס האוניברסיטה הפתוחה ברעננה כנס נשים מעוררות השראה בנוכחות כמאה חמישי נשים שזכו לערב שכולו עוצמה והשראה. בפאנל המרתק שהנחתה פאני בן עמי רבינוביץ'- נשיאת אגודת הסטודנטים של האו"פ התארחו 3 נשים מהמשפיעות בישראל: זוכת פרס ישראל עדינה בר שלום, פרופ' יפעת ביטון וראשת מועצת ירוחם טל אוחנה. הכנס שיזמה פאני בן עמי רבינוביץ', נשיאת האגודה, בחסות אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה והאוניברסיטה הפתוחה, היה בסימן 'עיד אל בנאת' (חג הבנות) הנחגג בקרב יהדות צפון אפריקה.
Tags

  פאני בן עמי רבינוביץ’- נשיאת אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האו”פ: “יצא לגמרי במקרה שסיכמתי עשור עם חלק מהמדהימות בעשור. פאנליסטיות, סטודנטיות וחברות לדרך. חגיגת “עיד אל בנאת” מושלמת. בפאנל שכלל את עדינה בר שלום כלת פרס ישראל ה’תשע”ד ומייסדת המכללה החרדית בירושלים, טל אוחנה ראש מועצת ירוחם ופרופ’ יפעת ביטון, נערך דיון מעמיק ומחכים על הגיבורות המקראיות והאישיות שלהן, דרכן הציבורית, האתגרים ותקרות הבטון שהן ניפצו. התשובות היו מחכימות ומעוררות השראה בהחלט והפידבקים מרגשים גם הם… אני מרגישה שיחד תקענו יתד חשוב לשיח מהסוג הזה באקדמיה.”

   ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

   כתיבת תגובה

   עוד ניוזים בשבילך

   Back to top button
   נגישות
   Close
   Close