סערה ברמת השרון: בתו של דמות בכירה בעיר בין הצעירים שסחרו בסמים בתיכונים "רוטברג" ו-"אלון"

מעצרם של צעירים שמכרו וסחרו בסמים בשני תיכונים ברמת השרון הסעיר רבים מהתלמידים וההורים בעיר. אלא שלתוך זה התווספה הידיעה בשבין ראשי הצעירים שמכרו את הסמים נמצאת בתו של דמות בכירה בעיר


מחלק הנוער של תחנת גלילות חשף פרשת סחר בסמים נרחבת שהתבצעה על ידי כמה צעירים שמכרו סמים בתוך שני התיכונים ברמת השרון.

לפני מספר חודשים התקבלו ידיעות לפיהן בשני התיכונים ברמת השרון "רוטברג" ו"אלון" מתקיים סחר בסמים כשצעירים נכנסים לתיכונים ומוכרים סמים לקטינים.

במהלך החקירה שהתנהלה התברר כי במהלך השנה האחרונה נהגו עשרות קטינים וקטינות להשתמש בסמים מסוג חשיש ומריחואנה, הן במהלך שעות הלימודים והן בשטח בתי הספר. אם לא די, חלקם נכחו בשיעורים כשהם תחת השפעה כבדה של סמים.

בתום חקירה ממושכת של חוקרי הנוער, הכללה גם חקירה של עשרות קינים וקטינות שצרכו את הסמים, נעצרו שלושה קטינים כבני 17, שהועברו למעצר בית מוחלט למשך עשרה ימים. במשטרה מציינים כי בכוונתה להגיש נגד חשודים אלה כתבי אישום בגין עשרות תיקי אספקה וסחר בסמים. קטין נוסף, אף הוא כבן 17, נעצר השבוע, מעצרו הוארך ביממה והחקירה בעניינו נמשכת.

אולי גם זה יעניין אותך

מהחקירה עלה כי הסחר בסמים התבצע הן מפה לאוזן והן באמצעות רשת "טלגראס". בין חומר הראיות שנאספו יש התכתבויות ארוכות דרך "הטלגראס" בין הסוחרים הקטינים לקטינים שקנו את הסמים. המחירים נעו בין 100 ל–120 שקלים לגרם של סם.

לפי החוקרים, צריכת הסמים התבצעה גם בחצר בית הספר במהלך שעות הלימודים וכן במהלך מסיבות שונות שארגנו הצעירים בבתים של הוריהם.

בעוד נגד הקטינים שצרכו וקנו את הסמים לא יפתחו תיקים פליליים, נגד השלושה החשודים במכירת הסמים אמורים להיות מוגשים כתבי אישום. כשאחת מהמעורבות המרכזיות היא בתו של דמות בכירה בעיר. מעורבותה הפעילה והעובדה שהיא הייתה בין אלו שמכרו וסחרו בסמים מסעירה רבים בעיר.

ביום שלישי בבוקר הוגשו כתבי אישום ובקשת מעצר נגד שני קטינים בפרשה. מעצרם של השניים הוארך עד החלטה אחרת. צפויים כתבי אישום נוספים.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג'ס

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך