אלברט טייב נכנס היום לתפקידו כראש עיריית כפר יונה הנבחר והודיע: "השנה לא יתקיימו זיקוקים בעצמאות תוך התחשבות במשפחות השכולות, הלומי הקרב והמצב. נחגוג, אבל בצניעות"

היום עם כניסתו לתפקיד ראש עיריית כפר יונה הנבחר הודיע אלברט טייב: "לא יתקיימו מופעי זיקוקים ביום העצמאות תוך התחשבות במשפחות שכולות, הלומי קרב, מפונים ובעלי חיים. נחגוג, אבל בצניעות"

"השנה לא יתקיים מופע זיקוקין די-נור באירועי יום העצמאות בכפר יונה. נמצא תחליף יצירתי ומתאים", כך הודיע אלברט טייב, ראש עיריית כפר יונה הנבחר, שנכנס היום (שלישי) רשמית לתפקיד.

"אנחנו לא מוותרים על האירועים ונחגוג בגאווה את עצמאות מדינתנו, אבל ביתר צניעות ותוך התחשבות, בראש ובראשונה, במצב המלחמה שמדינת ישראל נתונה בו החל מ-7 באוקטובר, במשפחות השכולות, בהלומי הקרב, במשפחות המפונות המתגוררות בעירנו, בנפגעי החרדה, בילדים, בבעלי החיים – ובכל מי שרעש הזיקוקין גורם לו לבהלה ולדאגה בימים אלו".

 

צילום: דני גולן

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות