ראש עיריית כפ"ס בפנייה לממשלה ושר הביטחון, בעקבות התגברות הטרור בקלקיליה: "הכירו בכפ"ס כישוב זכאי ואפשרו לתגבר את כוחות הביטחון והשיטור בעיר"

"אני קורא לממשלה ולשר לביטחון פנים לאשר את בקשתנו להגדיר את כפר סבא כיישוב זכאי מבחינה ביטחונית ולתגבר את אמצעי המיגון השיטור העירוני" – ראש העיר כפר סבא, רפי סער, מבקש כי הממשלה תפעל בנושא זה, בהמשך לפעילות כוחות הביטחון בעיר קלקיליה, הסמוכה לכפר סבא. "העיר קלקיליה נמצאת במרחק קילומטר וחצי בלבד מכפר סבא ועל הממשלה לפעול כדי לתת מענה ביטחוני נרחב לתושבי כפר סבא והאזור כולו"

 

ראש העיר כפר סבא, רפי סער, העומד בראש פורום רשויות קו התפר, שהוקם לפני מספר חודשים – דורש כי הממשלה והשר לביטחון פנים יפעלו במהרה לאישורה של כפר סבא כיישוב זכאי מבחינה ביטחונית ולהגדלת כוחות הביטחון באזור – בין היתר תקני השיטור העירוני. זאת בהמשך לשיחות וסיורים שקיים ומקיים ראש העיר עם מפקדי הגזרה והחיילים האמונים על ביטחון הגזרה, והפעילות הביטחונית המתקיימת בעיר קלקיליה – לאור התחזקות ארגוני הטרור בעיר והחשש הביטחוני.

"אני קורא לממשלה ולשר לביטחון פנים לאשר בדחיפות את בקשתנו להגדיר את כפר סבא כיישוב זכאי מבחינה ביטחונית ולתגבר את אמצעי המיגון השיטור העירוני", אומר ראש העיר כפר סבא, רפי סער. "הגשנו את הבקשה כבר לפני מספר חודשים ולצערי נענינו בשלילה. אנו עדים כל העת להתגברות פעילות הטרור בעיר קלקיליה, הנמצאת במרחק קילומטר וחצי בלבד מכפר סבא. עיריית כפר סבא תגברה, מהתקציב העירוני, את כוחות ואמצעי הביטחון בעיר – לרבות התקנת שערים חשמליים, תאורה היקפית, מצלמות אבטחה, הכפלת יחידת האופנועים, הגדלת יחידת הרחפנים, הקמת גדוד עירוני חמוש של מתנדבים, רכישת נשקים ועוד – אך אני מצפה מהממשלה לפעול בדחיפות כדי לתת מענה ביטחוני נרחב לתושבי כפר סבא והאזור כולו".

יש לציין, כי בחודש ינואר האחרון השתתף ראש העיר סער בדיון שהתקיים בוועדת חוץ וביטחון, לבקשת פורום רשויות קו התפר, במסגרתו הציג ראש העיר את דרישות הפורום, ביניהן: תקציב ייעודי למניעת פיגועים, תקציבי ביטחון לעיבוי מערך הביטחון העירוני והרחבת תקציב אבטחת מוסדות חינוך, הגברת הנוכחות הצבאית, הקמת מכשול משמעותי פיזי וטכנולוגי בקו התפר וטיפול באפס סובלנות בתופעת שב"חים.

 

צילומים: עיריית כפר סבא

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות